Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Debakel s Nemcami hlboko pod miliónom, večer lídrom Nikto nie je dokonalý! Vybuchol MasterChef

Zábavnej relácii Jednotky mohol taktiež pomôcť hokej. V hlbokom podpriemere okrem MasterChefa v utorok skončili aj Búrlivé víno či Dovidenia, stará mama. Pred finále sa dvihla Farma.

Zápas Slovenska s Nemeckom sa opäť ďaleko vzdialil miliónovej hranici, no napriek debaklu nášho tímu do poslednej tretiny valcoval. Najsledovanejšia mala byť druhá tretina s celkovým počtom divákov 740-tisíc, prvá sa blížila k 540-tisíc, tretia v dôsledku skóre zápasu postupne klesala a priemerne preliezla 690-tisíc divákov. Podielovo tretiny v 12+ dosiahli takmer 57, pod 61 a 51,5 %. V komerčnej cieľovke to bolo vyše 63, pod 69 a nad 59 %.

Aj večer sa do pozície lídra v oboch cieľovkách dokázala dostať Jednotka. Reláciu Nikto nie je dokonalý u mladých sledovalo 6 % divákov s podielom 17 %, v univerzálnej cieľovke dokonca vyskočila pod 23 %. Záujem o reláciu pravdepodobne zvýšili upútavky, ktoré zaregistrovalo vďaka hokeju viac divákov. Časť svojich stratila Zoo, ktorá šla pod šestku s podielom 16,5 %, úplne sa prepadol MasterChef, ktorý skončil na úrovni zo štartu pri 5 ratingoch s podielom iba 14 %.

Následne však stúpla oproti štandardu série Farma, ktorej siedma sezóna tento týždeň finišuje, o málo prekročila ratingových 7 % s podielom nad 28 %. Opäť čosi stratil sitkom Dovidenia, stará mama, ktorý sa prehupol len cez 10 %.

Medzi menšími Profesionáli preskočili 6 %, film Zbohom, Prada sa dostal na 5,5 %. Dve časti Monka šli pod a nad 5 %, prvý diel Kúsok zo mňa sa dostal pod päťku. Najsilnejším programom na menších staniciach sa však stal film Múmia sa vracia na Dajto s podielom tesne cez 7 %. Kriminálky na Wau postupne dvakrát prekročili 2 % až atakovali 3 %.

Podvečer Moja mama varí lepšie ako tvoja dosiahla nad 20 %, Búrlivé víno prepadlo s podielom pod 16 %. Sledovanejšie hlavné správy mala opäť Joj, podielovo atakovali Noviny 25 %, Televízne noviny sa cez tento podiel prehupli.

Čítať viac...
Nahor