Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Čas vysielania Vo štvorici po Slovensku známy: Šou sa skutočne stane letným ťahákom Markízy!

Druhá séria cestovateľskej šou odštartuje ešte v začiatkoch prázdnin.

Prvá séria sa v roku 2012 vysielala mimo najlukratívnejšieho času, tento raz to bude inak. Markíza potvrdzuje špekulácie nášho portálu a z druhej série Vo štvorici po Slovensku urobí svoj hlavný večerný produkt na leto.

Šou sa na obrazovky dostane už začiatkom prázdnin, jej štart je naplánovaný na pondelok 6. júla. Práve pondelky budú tento raz pravidelným vysielacím dňom Vo štvorici po Slovensku, pričom jej bude patriť hlavný vysielací čas od 20:30.

To, že by sa šou mohla dostať do prime-time, naznačil náš portál. Druhú sériu si už totiž Markíza platí v drvivej väčšine sama. Náklady na tento projekt pri tom pri prvej sérii dosiahli takmer pol milióna eur. Viac v tomto článku.

Čo bude šou konkurovať, je zatiaľ otázne. V prvý júlový týždeň Joj nasadzuje na pondelok premiérové Inkognito, celé leto však nepobeží. Pôvodne sa v pondelky mal vysielať minuloročný český seriálový hit Vinári, televízia ich nakoniec odštartuje v stredy.

O tom, že by sa šou Vo štvorici po Slovensku mala vrátiť na obrazovky, vás ako prvý informoval portál Mediaboom.sk. Druhá séria projektu mohla pri tom bežať na verejnoprávnej RTVS, nakoniec sa autori námetu a majitelia producentskej firmy Noemo – Dano Dangl s manželkou Beátou Dangl, dohodli s Markízou. Tá tak po ročnej pauze opäť zainvestuje do vlastnej tvorby aj mimo hlavnej sezóny počas leta. V roku 2013 vysielala aj cez prázdniny Búrlivé víno, rok pred tým ponúkla reality šou Pláž 33. V lete 2011 odštartovala šou Farma, ktorú vysiela v hlavnej sezóne pravidelne dodnes.

Čítať viac...
Nahor