Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Búrlivé víno ostáva v prime-time, vráti sa spolu s Divokými koňmi! Štartuje aj kuchárska šou s Juniorom

Podľa očakávaní sa z jesenných nových projektov ako prvá uvedie kulinárska šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, spoločne s ňou Joj vráti úspešný denný seriál z jari Divoké kone. Markíza neprestáva veriť Búrlivému vínu.

Jesenná sezóna sa začne naplno rozbiehať už o približne dva týždne. Definitívne sa tak potvrdzuje, že sa mnohé jesenné projekty dostanú do vysielania už v auguste, pričom prvé sa objavia v 34. týždni.

Ako prvý by sa mal uviesť nový zábavno-kulinársky formát Joj Moja mama varí lepšie ako tvoja. Kuchársku šou s Juniorom chystá televízna dvojka spustiť v pondelok 17. augusta. Ako sme vás už dávnejšie informovali, televízia chce novinkou posilniť access, nasadí ju tak na 18-tu hodinu. Joj s blížiacim sa štartom šou stupňuje kampaň k projektu, vo vysielaní už v súčasnosti nahradilo niekoľko krátkych teasrov dlhšia upútavka, televízia zatiaľ oficiálne dátum nasadenia nekomunikuje.

Moja mama varí lepšie ako tvoja však nepobeží každý pracovný deň. Televízia s ňou ráta štyrikrát do týždňa v pondelky až štvrtky. V piatkový podvečer začínajú komerčné televízie čoraz viac experimentovať, resp. vynechávať tradičné premiérové tituly z týždňa, dôvodom je rozdielne správanie divákov ako v predchádzajúce dni. Markíza napríklad ostatnú jar vynechávala v piatky seriál Chlapi neplačú. Minimálne prvým dvom dielom kuchárskej šou by mali konkurovať premiérové Rodinné prípady na Markíze.

Spoločne s kuchárskou šou sa na obrazovku Joj vráti jarný seriál Divoké kone. Televízia už aktuálne začína s kampaňou k druhej sérii. Seriál dostane zo začiatku hustejšie nasadenie, keď pobeží od pondelka do štvrtka o 20:30. Prvý diel druhej série je naplánovaný na pondelok 17. augusta.

V rovnaký deň sa vráti so šiestou sériou Búrlivé víno, pričom pobeží v identickom nastavení ako Divoké kone. Rovnako ako na začiatku roka tak seriály svoje série odštartujú spoločne. Markíza teda zostáva pri svojom kľúčovom seriáli trpezlivá a po neúspešnej jari ho neodsúva do horšieho času na 18-tu hodinu. V ňom by sa tak mala usadiť Kukučka. Tá zatiaľ v programe lídra nefiguruje, rovnako tak pre túto chvíľu televízie nenasadzujú reality projekty Farma a Farmár hľadá ženu a ani výpravné šou Superstar, Česko Slovensko má talent či V siedmom nebi.

Markíza bude zároveň v 34. týždni pokračovať s letným programom, odsunie ho však do horšieho slotu. Na čas 22:00 sa presúvajú Vo štvorici po Slovensku vlakom aj česká Zámena manželiek, ktorá bude bežať v utorky a štvrtky.

Čítať viac...
Nahor