Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dátum štartu novinky Prázdniny je známy! Joj spúšťa intenzívnu kampaň (video)

Televízie sa do boja pustia hneď skraja nového roka, počas sviatkov skúsi Joj nalákať divákov na rodinnú novinku.

Efekt kampane Hornej Dolnej či Našich skúsi využiť ďalší seriál. Oba spomínané rodinné komediálne projekty zaujali intenzívnym promom počas vianočných sviatkov, ktoré sa vyplatilo v podobe mimoriadne silného ratingu pri štarte oboch seriálov.

Joj už pritom tento týždeň začína kampaňovať svoj ďalší rodinný seriál Prázdniny, ktorý bude tlačiť celé sviatky až do januára. Aktuálne nasadila do vysielania prvý spot, ktorý môže byť zároveň aj zvučkou k seriálu. S Našimi majú Prázdniny okrem rovnakého načasovania kampane, podobného žánru či cieľového publika spoločnú aj vlastnú pesničku, ktorá už taktiež v prvom spote zaznieva. Opäť ide o jednoduchú melodickú pieseň, ktorej cieľom bude dostať sa divákom „do uší“.

Prázdniny bude čakať dlhšia približne mesačná kampaň. Seriál bude Joj nasadzovať v stredy o 20:35, pričom ho odštartuje 18. januára. Ešte pred tým 2. januára stihne spustiť inú seriálovú novinku Svet pod hlavou, tá sa však od ďalšieho týždňa presunie na Plus.

Prázdniny nakrúcala Joj na Kopaniciach, dej sa dokonca odohráva na chalupe, kde v minulosti prebiehala markizácka Farma. Seriál má celkovo 10 epizód.

Anotácia k seriálu Prázdniny
Jedna chalupa, dva týždne, traja chlapi, šesť detí, množstvo krásnych i bláznivých zážitkov, to sú prázdniny, na aké sa nezabúda,” píše sa o seriáli. “Bratranci Jano, Zdeno a Laco sú nielen rodina, ale aj najlepší priatelia. Majú spoločné spomienky na skvelé detstvo strávené v dedovej chalupe na Myjave. Na Zdenovej svadbe sa pod vplyvom nostalgie a alkoholu dohodnú, že rovnaké prázdniny plné zážitkov doprajú aj svojim deťom. Ich polovičky – Marika, Dáša a čerstvá novomanželka Klaudia, veľké šance tomu, že muži vydržia dva týždne so šiestimi deťmi, nedávajú. Na chalupe nie je signál ani internet, decká sa nudia a celá zostava sa mení na výbušnú zmes tesne pred explóziou. Muži musia občas siahnuť na dno svojich síl, aby na chalupe vydržali celé dva týždne a nezbláznili sa.

Čítať viac...
Nahor