Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dátum štartu hlavných šou je vonku: Česko Slovensko má talent nastúpi neskôr, s úvodom Tvojej tváre sa však nestretne!

Televízie už naznačili, kedy plánujú odštartovať svoje ťažiskové programy.

Jeseň 2018 bude podobne ako tá pred dvoma rokmi patriť medzi hlavnými programami dvom aktuálne najúspešnejším projektom Markízy a Joj. Kým televízny líder sa po štvrtý raz púšťa do celebritnej súťaže Tvoja tvár znie povedome, televízia z Koliby bude po siedmy raz hľadať najväčšie talenty v Česku a na Slovensku.

Joj pritom pôvodne odhalila, že má v pláne odštartovať šou Česko Slovensko má talent rovno v prvý septembrový deň. Ten vyšiel na sobotu, no televízia nakoniec s oficiálnymi plánmi upravuje tento dátum. Siedma séria jej najúspešnejšej šou sa nakoniec uvedie v exponovanejšiu nedeľu 2. septembra, kde sa však s konkurenčnou šou nestretne.

Markíza totiž na nedeľu 2. septembra avizuje ešte film, konkrétne odvysiela premiéru českej komédie Špunti na vodě. Svoju hlavnú šou Tvoja tvár znie povedome tak plánuje uviesť až o týždeň neskôr v nedeľu 9. septembra. Joj miesto Talentu v sobotu 1. septembra uvedie film Janko a Marienka: Lovci čarodejníc, Markíza ráta s premiérou filmu Jack Reacher 2: Nevracaj sa.

Aké však bude ďalšie nasadenie Česko Slovensko má talent a či sa opäť dve veľké šou televízií stretnú proti sebe, je otázne. Posledne sa tak stalo na jeseň 2016, kedy Talent aj Tvoja tvár bežali v nedele. Oba programy si kradli divákov a medzisezónne značne v sledovanosti stratili.

Čítať viac...
Nahor