Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dátum finále Kúsok zo mňa známy, čo prinesie? Doma spustila kampaň na Velvet

Na Doma pomaly končí ďalšia večerná turecká telenovela.

Tureckú sériu Kúsok zo mňa čakajú posledné časti. Telenovela, ktorá v dlhodobo budovanom večernom okne Doma rekordy neláme, vyvrcholí očakávane na konci júna, pričom sa tak stane netradične v stredu 29. júna od 21:30. Finále je naplánované do polnoci. Obsah finálových častí nájdete nižšie.

Podobne ako minulý rok aj tentoraz dá Doma kratší čas tureckým telenovelám večer oddych. Teraz stanica siahla po španielskom seriáli Velvet, ktorý ponecháva v originálnom názve (v preklade zamat). Velvet v programe Doma nahradí práve Kúsok zo mňa, odštartovať by mal 4. júla a bežať v dvoch častiach za sebou.

Doma už spustila na seriálovú novinku aj kampaň, do vysielania nasadila dvojicu prvých teasrov. Stavia ich čisto na romantickom príbehu lásky, čím chce okamžite zaujať práve telenovelových divákov. Seriál pritom ponúka viac, ide o mimoriadne drahú produkciu, ktorá prenáša diváka do 50. a 60. rokoch do jedného z najprestížnejších módnych obchodov v Španielsku nazývaného Galerías Velvet. Viac o seriáli Velvet v tomto článku.

Teasre k seriálu Velvet

Obsah finále seriálu Kúsok zo mňa
Kahraman privedie Edže späť do vily. Je znepokojený, keď sa dozvie, že Elif odišla so Sonerom. Jeho znepokojenie je o to väčšie, keď sa dozvie, že Defne pomáhal s únosom práve Soner. Soner oklame Elif a povie jej, že ho Kahraman požiadal, aby ju odviedol na bezpečné miesto. Dorazia do prístavu a Elif zamkne v kajute. Melek sa objaví v Maksutovom dome, konfrontuje Maksuta, a odíde so Saadet z jeho domu. Soner neužije lieky a považuje Elif za svoju mŕtvu manželku Vildan. Elif začne hrať jeho hru a začne sa vydávať za jeho ženu. Tajne zavolá Kahramanovi a dá mu indície, kde sa nachádza. Kahramanovi sa Elif podarí nájsť a vyslobodiť. Soner skončí v rukách polície. Ubehnú tri mesiace – Celal požiada Mužgan o ruku. Selim a Melek sa v tajnosti zosobášia. Maksut dorazí do domu Yorukhanovcov a chce so všetkými skoncovať. Rozdelí Elif a Kahramana opäť osud alebo začnú spoločne so svojimi deťmi nový život na novom mieste?

Foto: Velvet
Viac o telenovelách na Svet telenoviel a lásky

Čítať viac...
Nahor