Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Daru Rolins škrtli zo zvučky Vyvolených! (aktualizované)

Tak to je prekvapenie! Pôvodnú zvučku a song k úspešnej reality show Vyvolení na Slovensku naspievala Dara Rolins. Teraz však Jojka song prerobila a Daru vynechala. 

 

Nová série Vyvolených na Slovensku odštartovala v nedeľu. Podľa informácií serveru Medialne.sk bola v čase vysielania jednotkou na trhu. V úvodných kolách, nazvaných Voľba, televízia predstavuje kandidátov do domu, z ktorých si diváci vyberajú internetovým hlasovaním, čo je oproti prvým ročníkom zmena. Ďaľšou viditeľnou zmenou je však aj známa úvodná zvučka a song k Vyvoleným, ktorý pred 8 rokmi naspievala Dara Rolins. Prečo sa tak stalo nie je isté. Song „Ide o život “ neodmysliteľne patril k Vyvoleným a zmena, ktorá nastala v najnovšej sérii, je preto prekvapujúca. Čo sa mohlo stať? Nedohodla sa televízia s Darou Rolins na prípadnej úprave pôvodného songu? Čo sa skutočne stalo sme zisťovali priamo v TV JOJ, doteraz sme však nedostali odpoveď.

 

Aktualizované:

TV JOJ sa vyjadrila k téme Dary Rolins a zvučky VyVolených: „Formát Vyvolení sme zmodernizovali a vysielame ho s podtitulom Dom snov. Preto sme sa rozhodli upraviť text aj zvučku.“ Info poskytla PR manažérka Katarína Nosková.

 

Pozrite si video novej zvučky.

 

 

Autor: Drozofila

Foto: noviny.joj.sk

Video: youtube.com

Čítať viac...
Nahor