Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dangl pripravuje niekoľko projektov: Chystá aj „päť minút slávy“ pre dôchodcov!

Populárny scenárista či producent vyvíja niekoľko televíznych formátov.

Po Kredenci či Vo štvorici po Slovensku sa na televíznych obrazovkách môžu objaviť ďalšie projekty z producentskej dielne Dana Dangla. Ten si roky buduje u televíznych divákov popularitu, ktorú výrazne posilnil účinkovaním v Milujem Slovensko, na živobytie mu však zarába jeho produkčná spoločnosť.

Jedným z pripravovaných nových projektoch Dangla by mala akčná šou Tajná misia. Formát nachádza inšpiráciu v zahraničnom formáte. „Zazvoní vám telefón, či už ste v kaviarni, alebo na autobusovej zastávke a dozviete sa, že sa môžete stať súčasťou hry o kufrík s 5 000 eurami. V priebehu 4 – 5 hodín musíte splniť isté úlohy. V hre však máte súpera a vyhráva ten, kto prvý dôjde do cieľa,“ popisuje pre časopis Eurotelevízia Dangl.

Šou sa bude odohrávať v rôznych lokalitách, jedna epizóda by sa mala natáčať v rovnakom meste. Vďaka tomu budú do projektu zakomponované aj edukatívne prvky, keď chce relácia o danom meste priblížiť najväčšie zaujímavosti.

Ďalším z rozpracovaných formátov je zábavný program pre staršie generácie Navždy mladí. Zameraný bude na dôchodcov. „Každý v našom okolí má nejakú obdivuhodnú babičku, alebo dedka, pri ktorých si pomyslí, že takto by raz chcel fungovať v ich veku. A my sa ich snažíme nájsť, vybrať a ponúknuť im televízny priestor,“ pokračuje Dangl.

V ďalšom z projektov bude chcieť opäť skúsiť vytiahnuť neopozerané tváre. Podarilo sa mu to napríklad pri skeč šou Joj Haló, v ktorej sa preslávil Michal Kubovčík. „Teraz zostavujeme projekt, v ktorom budú celkom noví herci, ale viac nemôžem povedať, lebo nič nie je isté,“ dodal tajomne pre Eurotelevíziu.

Foto: TV JOJ

Čítať viac...
Nahor