Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Ďalšie zmeny v Joj: S Dr. Emou stratila trpezlivosť, Nové bývanie nasadzuje až dvakrát do týždňa!

Dr. Ema sa čoskoro vytratí z prime-time, diváci Nového bývania si reláciu užijú až dvakrát do týždňa. AKTUALIZOVANÉ.

Ako je známe z programových plánov, televízia už rozhodla o osude jedinej seriálovej novinky jesene Dr. Ema, ktorej sa ani na tretí pokus nepodarilo uspieť. Tretia časť podľa našich informácií spadla pod hranicu 10 %, čo je pre televíziu neprijateľné a rozhodla sa ju odsunúť na neskorší čas.

Joj nakoniec Dr. Emu odsúva už najbližší štvrtok. Seriál nezmení vysielací deň, odsunie sa len do neskoršieho času 22:35. Stane sa tak od štvrtka 25. septembra. Na jej miesto sa dostane akvizičná seriálová krimi novinka King a Maxwellová, ktorú tak Joj bude vysielať dvakrát do týždňa. Viac o seriáli.

Zmena nastáva aj počas víkendu, v najproblematickejšom slote – v sobotu o 18:00. Joj sa podľa plánov rozhodla urobiť významnú zmenu v nasadzovaní jej dlhoročného formátu Nové bývanie, ktorého premiéry chce okrem nedele vysielať už aj v sobotu. Prvý raz tak má urobiť 11. októbra. Joj v tomto čase nevyšiel ani návrat jediného fungujúceho programu Najlepšie torty, v minulosti slot nevyliečila ani Súdna sieň či pôvodné Áno, šéfe. V nedeľu bude Novému bývaniu predchádzať nový kuchársky formát, viac sa dočítate v tomto článku.

Čítať viac...
Nahor