Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Ďalšie prekvapivé čísla: Narástli iba Divoké kone, Búrlivé víno stagnuje! Tvrdý pád zažila Zakázaná láska

Denný seriál z dielne Andyho Krausa aj tretí raz v ratingu stratil, stále však drží výrazný náskok pred konkurenciou.

Zábavná relácia Jednotky Nikto nie je dokonalý, zdá sa, nebola v utorok tým hlavným dôvodom, prečo hlavné denné seriály Markízy a Joj zaznamenali slabšie čísla. V stredu sa na ich výkonnosti totiž veľa nezmenilo, pričom Búrlivé víno ešte dokonca jemne pokleslo na rating 8,8 % s podielom 24 %. V univerzálnej cieľovke zas jemne posilnil a sledovalo ho celkovo 615-tisíc divákov.

Divoké kone sa dokázali dostať po utorňajšom nečakanom poklese nad osmičku, s ratingom 8,1 % a podielom 22 % už môže byť Joj spokojná. V 12+ seriál atakoval pol milióna s hodnotou 499-tisíc divákov.

Panelák si aj s treťou časťou udržal veľkú časť divákov, aj keď ich bolo zatiaľ v tomto roku najmenej. V ratingu seriál oslabol na 7,5 %, pričom podiel ukazuje jeho silu s hodnotou 27,2 %. Je to viac ako pri úvodnej časti série. Celkovo si Panelák pozrelo 380-tisíc divákov. Rodinné prípady napriek úbytku divákov seriálu Joj neposilnili, naopak, klesli k ratingu 4,5 % s podielom 16,7 %. Celkovo si ich zaplo 276-tisíc divákov.

Fiasko zažíva Doma, ktorej očakávaná telenovela Zakázaná láska doslova prepadla. Prvý z dvojice dielov sa zošupol k hodnote ratingu 0,9 %, čo predstavovalo len podpriemerný podiel 2,7 %. Druhá časť podľa našich informácií veľa ďalších divákov nenalákala. S takýmito výsledkami by Doma prišla o svoj cenný pilier programu, ktorým telenovelové okno od 21:30 jednoznačne bolo.

Neúspech Domy vykrylo Dajto, Mission: Impossible 3 získalo bezpečný nadpriemer s podielom 8,5 %, Pluska bola podľa našich informácií taktiež nad priemerom, snímka Dobrý, zlý a škaredý mala uhrať podiel 5,5 %.

Z pohľadu súboja pätice denných seriálov sa na druhé miesto po Búrlivom víne prebojovali podvečerní Chlapi neplačú. Ich rating sa vyšplhal na 8,4 % s podielom 29,5 %. V utorok tak poklesli mimoriadne. Sladký život naďalej po osemnástej tápe, v stredu ho sledovalo 3,7 % divákov s podielom 12,3 %. S neskorou večernou reprízou už na tom bol lepšie, keď bol dokonca lídrom s podielom 17,9 %. Stúpenci atakovali len štrnásť percent.

Čítať viac...
Nahor