Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Mediaboom.sk

Aktuality

Ďalšie prekvapenie: Superstar aj V siedmom nebi s väčším poklesom! Prvý neúspech pre Hornú Dolnú

Spevácka šou už čísla zo štartu ani druhej časti neudržala, Rozborilova šou potvrdzuje stratu divákov oproti predošlej jeseni.

PIATOK: Milujem Slovensko lídrom piatkového večera! Kukučku opäť výrazne porazila Moja mama

SOBOTA: Talent sa vrátil vysoko nad tridsiatku, Markíze nevyšla veľká premiéra Expendables 3!

NEDEĽA: Superstar s treťou epizódou prvý raz klesla. Po prvýkrát spadla pod jedenásť ratingov, keď podľa našich informácií medzitýždenne stratila 1,5 ratingu a získala 10,5 % s podielom 30,1 %. Výsledky v správe sú už so započítaním oneskorenej sledovanosti. V siedmom nebi však situáciu nevyužilo, oproti minulej nedeli kleslo o málo cez rating na 7 % s podielom 20,2 %. Rozborilova šou dosiahla aspoň víťazstvo v 12+, kde zvíťazila o približne 20-tisíc divákov s podielom 26 %, kým Superstar mala mať o jeden podielový bod menej.

Úspech aj pri tretej časti potvrdzuje seriál RTVS Doktor Martin, ktorý dosiahol v komerčnej cieľovke podiel okolo svojho doterajšieho priemeru – 10,5 %, v univerzálnej cieľovke klesol na rating zo štartu (okolo 6 %) s podielom tesne nad 13 %. Nárast z minulého týždňa v 12+ tak neudržal.

Z menších staníc bola najvyššie Plus, multireprízová komédia Plnou parou vzad! na Plus opäť zafungovala a získala podiel nad 6 %, darilo sa aj snímke Posledný skaut na Dajto a podielom pod 6 %. Doma bola so Zámenou manželiek na 4 percentách, Wau sa s kriminálkami CSI New York hýbala okolo 2,5 a pod 3 %.

Markíze sa podvečer nedarilo s reprízou komediálneho seriálu Horná Dolná, keď dosiahla podiel len nad 21 %. Je to vôbec prvýkrát, čo sa repríza seriálu nedostala aspoň k okoliu priemeru stanice. Nové bývanie napriek premiére nepovyskočilo a tesne prekročilo 18 %. Joj sa v nedeľu nedarilo so správami, keď Krimi podliezli dvadsiatku a Noviny vysielané naživo z námestia v Bratislave atakovali len 22 %. Televízne noviny si polepšili na podiel pod 33 %. Najsledovanejším programom dňa sa stali Športové noviny.

Čítať viac...
Nahor