Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Ďalšie odhalenie: Markíza s novinkami rozhodne nekončí, začína natáčať nový sitkom!

Napriek tomu, že sme sa od lídra očakávalo po čoraz zhoršujúcich sa hospodárskych výsledkoch výrazné šetrenie, v Záhorskej Bystrici sa vo veľkom vyrába. Jeseň môže byť bohatá.

Búrlivé víno, Chlapi neplačú, Doktori a k tomu ďalšia seriálová novinka. Markíza podľa neoficiálnych informácií portálu Mediaboom.sk štartuje s výrobou nového komediálneho seriálu, tento raz z vidieckeho prostredia. Naposledy Markíza nasadila sitkom začiatkom minulého roka, keď po dvojročnom čakaní konečne zaradila do programu Sekerovcov. Veľký úspech však televízii nepriniesli, za slabého záujmu sa začali aj ich reprízy toto leto.

Zameranie na dedinské prostredie v spojení s komediálnymi prvkami už vyskúšala Joj pri jej seriáli Dedičstvo. Seriál mal rovnako mapovať vidiecke reálie a čerpať z divácky atraktívnych situácií, ktoré dedinské prostredie prináša. Postupom času sa k tomu do seriálu malo dostať aj viac humoru. Výsledok však nezaujal.

Zatiaľ nie je jasné, kedy Markíza s novým seriálom ráta. S najväčšou pravdepodobnosťou ho však už tento rok do vysielania nezaradí. Markíza sa už pritom roky snaží nadviazať na legendárny sitkom Susedia, ktorý jej sledovanosť vystrelil do výšin, no ani jeden z jej ďalších pokusov očakávania nenaplnil. Najviac sa darilo Priateľkám, ktoré využili Zuzanu Tlučkovú a Martu Sládečkovú zo Susedov, dočkali sa aj druhej série, no z dlhodobého hľadiska a s ohľadom na vtedajšie výkony Markízy však nenadchli ani ony. Markíza neúspešne skúsila využiť aj Petra Marcina v sitkome Normálna rodinka, neuspel ani komediálny seriál Áno, miláčik! V roku 2011 televízia spustila seriál Zita na krku, ktorý sa mal dočkať druhej série, no nakoniec sa tak nestalo.

Čítať viac...
Nahor