Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

Ďalšie ocenenie pre člena BTLka

Členská agentúra BTL komunikačnaj asociácie, Creative Pro, opäť bodovala na medzinárodnej súťaži event a live marketingových projektov. Z Eventex Awards 2014 odišla s 2. miestom v kategórii Korporátne eventy.

Koncom februára sa uskutočnilo finále súťaže Eventex Awards 2014. Ide o celosvetové vyhodnocovanie event a live marketingových projektov, pri ktorom je posudzovanie projektov a hodnotiace myšlienkové pochody odbornej poroty po celý čas prístupné verejnosti. Vyhodnocovanie eventov je súčasťou Eventex konferencie, ktorá sa v prvý deň venuje tematike Event Technology a v druhý deň tematike Event Marketing. Každoročne sa realizuje v bulharskej Sofii.

Toho roku sa na 2. mieste v kategórii Korporátne eventy ocitla členská agentúra BTL komunikačnej asociácie, Creative Pro, a to s projektom, ktorý bol dvojnásobne ocenený už na European Best Event Awards. “Som veľmi rád, že projekt Office2Go zaujal aj na Eventex Awards,” povedal Štefan Kozák, managing director agentúry Creative Pro, “Viacnásobné ocenenie projektu je pre nás jasným dôkazom toho, že aj projekty s nižším rozpočtom možno zrealizovať kvalitne, kreatívne a najmä efektívne, s jasnými výsledkami.”

Projekt bol realizovaný pre klienta Microsoft Slovakia.

“Blahoželám Števovi Kozákovi a jeho tímu,” povedala Andrea Skočeková, predsedníčka BTL komunikačnej asociácie, “Jeho reprezentovanie v medzinárodných súťažiach je neustálym potvrdzovaním toho, že BTLka združuje najlepšie a najprofesionálnejšie event a live marketingové agentúry Slovenska. Verím, že postupne sa do týchto súťaží začne zapájať čoraz viac členských agentúr, o úspechu ktorých vôbec nepochybujem.”

 

Čítať viac...
Nahor