Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Ďalšie nepríjemné prebudenie pre Markízu: Kontroverzný Baby Boom po veľkej kampani neuspel! Lídrom Joj

Novinka z pôrodnice stratila dokonca aj na Šťastný domov. Podvečer sa dvihli Susedské prípady.

Ďalšia z veľkých noviniek Markízy neuspela. Doku reality projekt Baby Boom, ktorý sleduje hneď niekoľko pôrodov v jednej epizóde, ani po masívnej kampani nepritiahol dostatok divákov, keď jeho štart mal uhrať rating 6,5 % s podielom 17,3 %. V predchádzajúcich týždňoch viac uhrával aj Šťastný domov, ktorý sa tento rok nezaradil k úspešným projektom. Baby Boom sa pri prvej časti potýkal aj s technickými problémami.

Baby Boom oslabil aj fungujúce O 10 rokov mladší, to medzitýždenne výrazne stratilo, prehuplo sa cez 6 ratingov s podielom pod 22 %. Lídrom po pol deviatej bola Joj s filmom Smrtonosná pasca: Opäť v akcii, pre dĺžku filmu rating podliezol 7 %, podiel šiel pod 21 %. V jeho druhej polovici sa už postupne dostávala do vedenia Markíza. O to ale prišla s premiérovými Rodinnými prípadmi, ktoré neuspeli s podielom len 16 %. O pár desatín ich predbehli Spackané plastické operácie.

Na menších klasicky uhrali Vymenené životy, prekročili 6 a atakovali 9 %, program zmenila Plus, ktorá vrátila na utorky premiéry Mojej prvej dovolenky. Jej dve časti sa hýbali pod a nad 3 %. Dajto s filmom Po zániku Zeme tesne prekročilo 3 %, Wau sa s kriminálkami CSI hýbala okolo 3 a pod 4 %.

Podvečer už Markízu mohli potešiť Susedské prípady, ktoré síce naďalej uhrali podpriemer, výraznejšie sa však dvihli. Ich podiel dosiahol úroveň 17,5 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja šla pod 20 %. Televízne noviny po vylepšenom nábehu získali 26 %, Noviny sa dostali pod 28 %. Najsledovanejším programom dňa bolo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor