Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Ďalšie mená z pripravovaného sitkomu Markízy sú známe! Hrajú hlavné postavy v Paneláku

Po Petre Polnišovej a Marte Sládečkovej poznáme ďalšie dve mená.

Už na jar chystá Markíza po čase opäť vyskúšať komediálny žáner, keď po viacerých neúspešných pokusoch nasadí do vysielania sitkom. Tento raz ho posadí do vidieckeho prostredia a práve z veľkého množstva vďačných dedinských charakterov sa bude v sitkome snažiť ťažiť.

Dnes sú už pri tom známe celkovo štyri mená z hereckej zostavy komediálneho seriálu Horná Dolná. Po Petre Polnišovej a Marte Sládečkovej hlavné postavy v novom sitkome stvárnia aj známe tváre z Paneláku: Peter Sklár a Matej Landl. Je otázne či za týmto hereckým úlovkom nestojí aj režisér Tomáš Jančo, ktorý sa aktívne podieľal s Andym Krausom na dennom seriáli Joj. Sklár by však mal byť od budúceho roka tvárou Markízy aj prostredníctvom skeč šou Kredenc, ktorá má ambíciu vrátiť pôvodnú zostavu z SOS.

Markíza si na vývoji nového sitkomu dala záležať. Ako uviedol riaditeľ televíznej skupiny Markíza, Matthias Settele, na scenári prvej časti pracovala televízia deväť mesiacov. „Prvé návrhy nevyzerali tak, ako by sme chceli úplne na začiatku sme dokonca zvažovali aj možnosť, že by sme do tohto projektu vôbec nešli,“ povedal pre Nový Čas riaditeľ. Zároveň odhalil aj viac o samotnom námete.  “Bude to írečitá slovenská komédia s postavami ako starosta, krčmár, lekár, farár, futbalový tréner,” prezradil.

Foto: Susedia

Čítať viac...
Nahor