Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Ďalšie mená kriminálky Za sklom: Do Joj sa vracia Kostelný, prichádza aj hviezda RTVS!

Joj vo veľkom vyrába akčnú kriminálnu novinku, odhaľujú sa nové herecké mená.

Popri Tomášovi Maštalírovi, Jánovi Koleníkovi či Jurajovi Lojovi bude v novej kriminálke Za sklom známych mien viac. Televízia aktuálne poodhalila, že v seriáli si zahrá napríklad aj tvár RTVS Kamila Magálová, ktorá by mala dostať stabilnú úlohu. Ponuka pre Magálovú prišla v čase, kedy na obrazovke skončil po dvoch sériách verejnoprávny seriál Kolonáda, v ktorom stvárnila jednu z hlavných postáv.

Na obrazovky Joj sa má zároveň aj vďaka Za sklom vrátiť po čase Ľuboš Kostelný. Ten sa od konca Profesionálov usadil v Markíze, hral v Búrlivom víne, kde je otázne jeho pokračovanie pre ďalšiu sériu, stabilné miesto mal mať k tomu v dennom seriáli Kukučka, ktorý však Markíza musela predčasne stopnúť. Kostelný sa, zdá sa, usádza v Joj nadlhšie, nakoľko bude tiež jednou z tvárí komediálneho seriálu Prázdniny. Informovala Pluska.

Kostelný si v kriminálke zahrá šéfa slovenskej mafie, proti ktorej bojujú Koleník s Maštalírom. „Má to podľa mňa presah do vecí, ktoré sa dejú dnes. Povedal by som, že až odvážny presah,“ povedal v reportáži Joj.

Aktuálne známu zostavu hercov kriminálky má okrem iných doplniť aj Milan Ondrík. Joj s ním spolupracuje pravidelne, dlhodobo hral v Paneláku, objavil sa aj v sitkome Kutyil či sérii Vdova.

Čítať viac...
Nahor