Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: Markíza

Aktuality

Ďalšie definitívne vypadnutie v Let´s Dance: Jedna z horúcich favoritiek v 8. sérii končí!

Dva dni pred tretím finálovým prenosom Markíza definitívne rozlúskla osud zranenej speváčky Márie Čírovej.

Tvorcovia najväčšej jarnej televíznej šou Let´s Dance riešila v týchto dňoch jednu komplikáciu za druhou.

Iba vo štvrtok prišla nečakaná správa zo skúšok vôbec najočakávanejšieho páru 8. série, ktorý vytvorila prvá veľká zahraničná hviezda Let´s Dance, Mario Cimarro, s víťazkou minuloročnej série, Vandou Polákovou.

Pár, ktorý mal byť ťahákom ôsmeho ročníka, sa od začiatku boril so zdravotnými problémami. Hviezda latinskoamerických telenoviel priznala zranenie priamo na skúške pred úvodným priamym prenosom, keď si Cimarro zranil koleno. Do prvého kola nastupoval s hendikepom.

Dve predčasné vypadnutia za týždeň

O dva týždne neskôr rovno koniec v súťaži oznámila Vanda Poláková.

Necelé štyri dni pred tretím súťažným kolom oficiálne potvrdila, že sa nakazila koronavírusom a nakoľko nechce ohroziť svojho tanečného partnera aj kolegov, šou sa ďalej nezúčastní.

Pre zvyšok súťaže bude po boku Maria Cimarra tancovať Vanesa Indrová, ktorá takto vlani tancovala s komikom Ferom Jokeom.

V jednom týždni dochádza v Let´s Dance hneď k dvom vypadnutiam.

Veľký otáznik visel nad budúcnosťou speváčky Márie Čírovej, ktorá sa pre zranenie nezúčastnila druhého priameho prenosu. Aj ona sa zranila na tréningu, keď si pri nácviku choreografie pred 2. kolom natrhla pri zdvíhačke medzirebrový sval.

„​Mária trénovala veľmi poctivo a ako sama hovorí, do tejto šou išla ako do všetkého – s maximálnym nasadením. Bohužiaľ, počas tréningov sa jej prihodilo zranenie, ktoré jej nedovolilo nastúpiť v druhom kole,“ uviedla Markíza.

Zranenie nevyradilo Čírovú z hry okamžite. Televízia aj speváčka čakali s finálnym verdiktom do poslednej chvíle, keď doba rekonvalescencie podobných zranení sa rôzni.

Markíza dva dni pred tretím finálovým kolom však už potvrdila, že Mária Čírová sa viac na tanečný parket nevráti.

„Máriino zranenie je natoľko vážne, že na tanečný parket sa nepostaví ani túto nedeľu,“ uviedla televízia.

V duchu pravidiel tak Čírová neúčasťou v druhom súťažnom kole po sebe v šou definitívne končí.

„Môžeme potvrdiť, že pre pretrvávajúce zdravotné komplikácie sa Mária Čírová, žiaľ, nepostaví na tanečný parket ani túto nedeľu a odstupuje zo súťaže. Spolu s Jorisom nám budú veľmi chýbať. Márii prajeme skoré uzdravenie a veríme, že ju čoskoro privítame v hľadisku,“ znie stanovisko Markízy.

Čo bude nasledovať

Pravidlá televízneho formátu, z ktorého Let´s Dance vychádza, umožňujú súťažiacemu vynechať zo zdravotných dôvodov jedno súťažné kolo tanečnej šou. Následne ho už televízia musí z hry vyradiť.

Pokiaľ súťažiaci nenastúpi na súťažný tanec dva týždne po sebe, v celebritnej šou skončí.

Počet súťažných tanečných párov v šou sa však ani s odstúpením Čírovej nezmení.

Markíza už od minulého týždňa musela riešiť záložný plán, keď v prípade predčasného konca Márie Čírovej v súťaži ju nahradí nová celebritná tvár.

 

Čítať viac...
Nahor