Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Ďalšia zmena: Markíza predlžuje pred štartom minutáž Vo štvorici po Slovensku!

Líder sa rozhodol naddĺžiť minimálne úvodnú epizódu cestovateľskej šou.

Markíza robí tretiu úpravu svojho programu za krátky čas. Zmeny odštartovala na konci týždňa, keď ešte v piatok stiahla z ranného vysielania rozbehnuté reprízy Ordinácie v ružovej záhrade, večer k tomu pridala veľkú zmenu, keď začala promovať narýchlo zaradené premiérové časti Svokry nasadené na stredy proti Vinárom.

Práve český seriál Joj bude už od tohto týždňa pod najväčším tlakom konkurencie. V pondelky aj stredy proti Vinárom pobeží premiérová pôvodná tvorba lídra. Vlastná tvorba sa v lete teší zvýšenej pozornosti než obvykle, nakoľko jej v prime-time býva oveľa menej ako v silnej časti sezóny. Presvedčila sa o tom hneď v prvý letný týždeň Jednotka s reprízou Nikto nie je dokonalý.

Už tento pondelok sa proti Vinárom postaví prvá epizóda druhej série cestovateľskej šou Vo štvorici po Slovensku. Markíza návrat programu avizovala intenzívne niekoľko týždňov, prvé teasre nasadila približne pred tromi týždňami. Líder sa pri úvodnej časti uchyľuje k úprave, nakoľko zmení jej dĺžku. Pôvodne mala šou pobežať od 20:30 do 21:15, podobný čas má vyhradený aj v ďalších týždňoch. Úvodnej časti však bude nakoniec patriť približne hodinový slot.

Markíza totiž od víkendu promuje nasledujúci Kameňák 4 na neskorší čas 21:35. Podobne ako pri Svokre aj v tomto prípade môže ísť o operatívnu úpravu pôvodných zámerov. Injektáže na Kameňák boli ešte aj v nedeľu totiž staré a avizovali pôvodný čas 21:15, kým v self blokoch už bežala upravená upútavka.

Silne promovaný štart Vo štvorici po Slovensku vlakom tak bude Vinárom konkurovať o približne dvadsať minút viac. Dá sa predpokladať, že ak sa Markíza v najsilnejšom čase neochudobní o reklamnú pauzu, v relácii budú nakoniec dva brejky.

Čítať viac...
Nahor