Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Ďalšia šou RTVS pre tento rok potvrdená! Vráti sa letná Naj dedinka

Minuloročná novinka dostane druhú sériu.

Aj toto leto bude RTVS hľadať najkrajšiu dedinu na Slovensku. Súťažno-zábavný formát Naj dedinka sa po minuloročnej letnej premiére vráti s novou sériou, pričom televízia už spustila prihlasovanie sa do súťaže.

Aj tento rok budú formátom sprevádzať Katarína Brychtová a Martin Nikodým. V prvej sérii súťažilo celkovo šesť dedín, ktoré vybrala televízia.

„Aj toto leto bude plné výziev a skvelej zábavy a to všetko možno práve vo vašej dedine. Prihláste svoju dedinu do letnej šou NAJ dedinka Slovenska a ukážte, že práve tá vaša je NAJ. Ak splníte podmienky výberu, prebehne vo vašej dedine súťaž, v ktorej sa prejaví oddanosť, pracovitosť a zmysel pre humor jej obyvateľov spolu s Katkou Brychtovou a Martinom Nikodýmom. Šou NAJ dedinka Slovenska odhalí všetko pekné a dobré, čo slovenský vidiek ponúka a divákom dokáže, že každá dedina môže byť tým najlepším miestom pre život. Aj tá vaša,“ odkazuje obyvateľom dedín televízia.

Aj tento rok tak RTVS prinesie počas leta premiérovú zábavnú šou. Minulý rok vzniklo celkovo šesť častí, televízia šou nasadila na piatkové večery a nadviazala ňou na okno zábavy po skončení relácie Čo ja viem. Naj dedinka však nie je len o zábave a súťažení, pohľad do života jednotlivých dedín neraz prináša aj menej zábavné príbehy a osudy jej obyvateľov.

Čítať viac...
Nahor