Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Ďalšia paródia Ega na Markíze! Kubovčík si zobral na mušku jeho internetové videá!

Hlavnou témou už nebolo CT-čko ale IC-čko.

K parodickým šou takmer vždy patrili aj paródie na politikov, najmä tých pri moci a inak tomu nie je ani v Kredenci. Tvorcom skeč šou nahral do karát najmä raper Ego v spojení s kauzou CT, keď sa najprv zamerali na jeho účasť na predaji údajne predraženého CT prístroja cez jeho funkciu v dozornej rade piešťanskej nemocnice, teraz sa vysmiali z jeho internetových videí.

V nich raper reagoval na to, že by mal byť spoluzodpovedný za nevýhodný nákup. Najprv vo videách CT-čko aj jeho cenu vychvaľoval, neskôr už vyjadril poľutovanie nad nevýhodnou kúpou. Egove videá sparodoval Michal Kubovčík, pričom do paródie zakomponoval aj ďalšiu aktuálnu tému – vlaky zadarmo.

V Kredenci sa Ego udomácňuje, minulý týždeň tvorcovia Kredencu zabodovali klipom, v ktorom zostrihali zábery s dosluhujúcim predsedom parlamentu, Pavlom Paškom, na hudobný podklad Egovej piesne.

Paródia Michala Kubovčíka na internetové videá rapera (čas 1:06 a 7:30). Video v tomto linku, Markíza v rámci redizajnu webu zrušila embedovanie videí z videoarchívu.

Čítajte viac:
VIDEÁ. Vulgárny Ego sa dostal aj do parlamentu, nakoniec ho stopli
Ego už nákup CT-čka neobhajuje. Chystá trestné oznámenie na každého, kto ho osočí

Čítať viac...
Nahor