Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Ďalší trapas: Markizáci majú vo vlastnom programe chaos, už druhý týždeň domotali divákov!

Tváre Markízy už druhú stredu po sebe ohlasujú každú chvíľu iný televízny program na večer.

Nezvykli si na Chart Show. Napriek tomu, že líder už tretí týždeň vysiela v stredy úspešnú hudobnú šou s čerstvou držiteľkou Absolútneho OTA Adelou Banášovou, v Markíze si nový program nenaštudovali. Tradičné promo večerného programu na záver spravodajských relácií tak spôsobuje ostatné dva týždne divákom nemalý zmätok.

Moderátori totiž už druhú stredu po sebe oznamujú v priebehu pol hodiny divákom vždy niečo iné. Pred týždňom si ďalší článok v bulvári vyslúžil Patrik Švajda, ktorý na záver Rýchlych Televíznych novín neohlásil ako hlavný večerný program Chart Show ale Búrlivé víno.

Rovnaký trapas sa podaril Markíze aj tento týždeň, no tento raz v Počasí. Po tom, čo Mária Chreneková-Pietrová ohlásila v rýchlych správach hudobnú šou, už o päť minút na to počasiarka Mirka Almásy pozvala divákov sledovať Búrlivé víno a o 21:45 Rodinné prípady.

Kým vo Švajdovom prípade sa dá lapsus ospravedlniť tým, že nesprávnu informáciu prečítal z čítačky v živom vysielaní a chybu si neuvedomil, v prípade Počasia ide o ešte výraznejší trapas, keď sa nahráva na záznam. Chybný záver tak mohli tvorcovia pretočiť, no, zdá sa, že nikto spoločne s moderátorkou si vôbec neuvedomil, že avizujú nesprávny program.

Počasie zo stredy 18. 3. 2015

Čítať viac...
Nahor