Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Mediaboom.sk

Foto: vysielanie TV JOJ

Trapasy

Ďalší trapas Jandu v Ranných novinách: „Ruskí vojaci oholili ženám v zajatí nohy“ (video)

Najnovší prírastok v radoch ranného vysielania Joj sa po vyše mesiaci postaral o ďalší brbt, ktorý obieha internet.

Dlhoročnému moderátorovi komerčnej Joj Ivanovi Jandovi, ktorý tento rok vo vysielaní Ranných novín nahradil odcestovaného Doda Kuriľáka, ide karta.

Iba pred pár týždňami, po šokujúcom medailovom úspechu slovenských hokejových reprezentantov na zimnej olympiáde, pobavil televíznych divákov, keď najúspešnejšieho hokeju turnaja, iba 17-ročného Juraja Slafkovského, privítal späť na Slovensku nechceným brbtom (video).

„Juraj Slafkovský je aktuálne asi najviac skloňované meno na Slovensku. Fandí mu, samozrejme, celá krajina, ale myslím, že tak mimoriadne, extrémne, mu „fajčia“ Košičania,“ poplietol slová Janda, ktorý sa vzápätí opravil.

Aktuálne sa moderátorovi podaril ďalší trapas.

V čítanej správe Ranných novín informoval o oslobodzovaní viacerých miest na Ukrajine, ktoré boli pod kontrolou ruských vojsk. Na slobodu sa malo dostať aj pätnásť zajatých ukrajinských vojačiek, ktoré zadržiavali Rusi.

Tí sa podľa nechcenej interpretácie moderátora chovali k vojačkám netradične pozorne.

„Z ruského zajatia sa vrátilo aj 15 ukrajinských vojačiek, Rusi im pri zadržiavaní oholili nohy,“ povedal Janda v živom vysielaní. Až po chvíli sa zháčil a opravil, keď ruskí vojaci oholili zajatým ženám hlavy (foto nižšie).

Brbt v Ranných novinách

Ukrajinské vojačky s vyholenými hlavami po oslobodení zo zajatia

 

Čítať viac...
Nahor