Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Ďalší televízny fenomén sa lúči: Padla posledná klapka Búrlivého vína, herci sa neubránili slzám!

Jeden z najsledovanejších slovenských seriálov nakrútil poslednú epizódu.

V ateliéroch Búrlivého vína sa dotočilo. Markíza potvrdila, že najbližšia deviata séria niekdajšieho televízneho hitu bude posledná, pričom už padla jeho posledná klapka. Zúčastnila sa na nej veľká časť hercov seriálu, väčšina štábu aj generálny riaditeľ Markízy, Matthias Settele. Oficiálne ukončenie nakrúcania seriálu, ktorý sa vyrábal vyše štyri roky, mal priniesť aj emócie, keď sa niektorí herci a členovia štábu neubránili dojatiu. Záverečná časť bude niesť číslo 706.

Seriál štartoval 1. januára 2013 ako posila podvečerného programu Markízy. Mimoriadne prekvapil a už po pár mesiacoch putoval na hlavný čas 20:30, kde sa mu darilo byť jasným lídrom na trhu. K zásadným pilierom večerného programu Markízy patril v rokoch 2013 a 2014.

Okrem toho, že bol vo svojom čase najsledovanejším seriálom na Slovensku a dokázal Markíze prinášať vysoké nadpriemery na priemernej úrovni 11 – 12 ratingov, zvládol zlomiť väz Paneláku, ktorý bol dovtedy ťahúňom Joj. Tá to však Markíze oplatila spustením seriálu Divoké kone, ktorý zas na jar 2014 oslabil Búrlivé víno. Jeho divákov Joj dokonca lákala aj priamo prostredníctvom kontroverznej upútavky.

Búrlivé víno sa bez prestávky vysielalo štyri roky, po prvýkrát sezónu vynechalo až túto jar. Markíza si pripravenú deviatu sériu pošetrila na leto, kde podľa vlastných plánov chce zariskovať a na záver seriálu vrátiť Búrlivé víno do prime-time.

Reportáž z poslednej klapky Búrlivého vína

Čítať viac...
Nahor