Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Ďalší zvrat v sledovanosti: Divoké kone sa dotiahli na Búrlivé víno, rozdiel minimálny!

Iba v stredu sa Búrlivé víno dostalo na svoj vrchol a o deň na to už s Divokými koňmi o prvenstvo muselo bojovať.

Veľmi nestabilné čísla zatiaľ predvádzajú oba večerné denné seriály komerčných staníc. Kým v stredu sme mohli konštatovať, že Búrlivé víno dosiahlo na optimistické čísla, o deň na to už kleslo o takmer rating a pol. Vo štvrtok sa sledovanosť seriálu podľa našich informácií zastavila na ratingu 9,3 % s podielom 23,9 %. Divoké kone pri tom zaostali o minimum, keď ich sledovalo 9 % divákov s podielom 23,1 %. Jedinou zmenou oproti strede bol čas, kedy seriály končili. Kým v stredu ešte Búrlivé víno šlo po skončení Divokých koní približne tri minúty, vo štvrtok už dlhšie svoj seriál ťahala Joj.

Súboj večerných reality formátov už nebol tak napätý. Sladký život opäť klesol, posledné vydanie o 21:40 si pozrelo 5,3 % divákov s podielom 16,6 %. Markíza výnimočne aj vo štvrtok ponúkla Svokru, uhrala 6,7 % s podielom 23,2 %. Od budúceho týždňa obe televízie menia programy po 21:30, Joj nasadzuje Panelák, Markíza Rodinné prípady.

Menšie stanice boli vo štvrtok silné. Po skončení trilógie Matrix už prvenstvo medzi „menšími“ nedokázalo obhájiť Dajto, stabilne nadpriemerný Knight Rider šiel do čela s podielmi nad 6 a pod 8 %. Patriot mužskej stanice lídra uhral podiel nad 6 %, Odložený prípad Domy dosiahol tri percentá.

Čítať viac...
Nahor