Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Ďalší šok pre Markízu, Let´s Dance sa prepadlo na dno! Joj s filmom opäť vo vedení, zabrala aj Jednotka

Po veľkom páde seriálu Rex aj slabej Pevnosti Boyard klesá Markíze už aj nedeľné Let´s Dance.

Šiesty priamy prenos šiesteho Let´s Dance znamenal pre tanečnú šou dosiaľ najslabší výkon. Len oproti minulému týždňu spadla o vyše rating, keď mala atakovať len 7 % s podielom 23 %. Šou opäť nepomohlo naťahovanie, keď napriek stále menšiemu počtu párov sa jej dĺžka nezmenila. Markíza prenos nadĺžila o novinku – battle dvoch párov zo spodku tabuľky, o ktorých osude rozhodovala porota.

Joj popri oslabenom Let´s Dance dokázala vyhrať druhý nedeľný večer za sebou. Tentokrát sa jej to podarilo s premiérou Ant Man, ktorá mala ísť na 7,6 ratingu s podielom pod 23 %. Darilo sa aj Jednotke, ktorá bola vysoko so slovenskými filmami. Snímku Vojtech malo sledovať vyše 6 % mladších divákov pri podieli pod 17 %, televízna premiéra kinohitu Únos, ktorú Jednotka zaradila za desiatu hodinu, podliezla 5 ratingov s podielom takmer 22 %.

Na menších staniciach Nevesta džihádu na Doma podliezla 4 %, Amerika má talent na Plus uhrala 3,5 %. Film xXx na Dajto šiel nad trojku, kriminálky na Wau sa dvakrát dostali len cez percento, raz prekročili 2 %.

Horná Dolná podvečer získala 21,5 %, Nové bývanie uhralo vyše 21 %. Televízne noviny šli až pod 30 %, vo vedení už boli v oboch cieľovkách. Noviny u mladých podliezli podiel 22 %. Najsledovanejším programom dňa sa v oboch cieľových skupinách stalo Počasie Markízy.

Čítať viac...
Nahor