Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Ďalší odchod z Markízy! Do Joj nastúpila posila z Telerána! Čo na Kolibe chystajú?

S odchodmi z TV Markíza sa roztrhlo vrece. Podľa našich informácií mala od pondelka rady televízie Joj rozšíriť Erika Kresťanková, ktorá kedysi v Markíze moderovala Teleráno a v posledných rokoch bola dramaturgičkou relácie.

Po odchode Vila Rozborila a tímu Modrého z neba, odchode Pavla Bruchalu a tímu Reflexu a minulotýždňovom odchode Marianny Ďurianovej zo spravodajstva Markízy, prišla televízia zo Záhorskej Bystrice aj o jednu z kľúčových dramaturgičiek Telerána Eriku Kresťankovú. Tá mala podľa našich informácií tento pondelok nastúpiť do TV JOJ, pre ktorú pripravuje nový formát.

Erika Kresťanková bola niekoľko rokov tvárou ranného vysielania Markízy Teleráno, po návrate z materskej dovolenky sa stala jeho dramaturgičkou. Na akom projekte aktuálne pracuje, sme zatiaľ oficiálnu odpoveď nedostali.

Podľa zákulisných informácií však na Kolibe pripravujú ranné vysielanie, o čom svedčí aj registrácia názvu Dobré ráno, Slovensko!, ktorý si MAC TV dala v uplynulých dňoch zaregistrovať na Úrade priemyselného vlastníctva SR. Ak by sa informácie o novom projekte potvrdili, nie sú vylúčené ani ďalšie personálne pohyby v rámci televízií či mediálneho trhu. Nový projekt bude potrebovať aj svojich moderátorov. Známy nie je ani termín spustenia prípadného nového projektu, možným by mohol byť september ale taktiež aj jarná časť sezóny.

Informáciu budeme aktualizovať.

Čítať viac...
Nahor