Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Ďalší odchod redaktorov z RTVS! Telerozhlas vychováva hovorcov, nového má ministerstvo školstva

Tento rok prichádza RTVS o nemálo redaktorov.

Ďalšie dve mená odišli z radov telerozhlasu. Najnovšie redaktorský tím RTVS opustila Monika Hucáková, ktorá prijala ponuku z ministerstva školstva, kde nastúpila ako hovorkyňa. Vo funkcii vystriedala bývalú redaktorku Joj, Beátu Dupaľovú Ksenzsighovú, ktorá si polepšila a stala sa poverenou riaditeľkou Komunikačného odboru. Informoval portál Medan.sk. Hucáková pôsobila v RTVS od roku 2012, prišla z regionálnej TV Bratislava.

Ďalším odídencom z RTVS je rozhlasový redaktor Mario Marcinek. Odišiel do agentúry Neuropea. Rozhodol som sa pre zmenu, pôsobím teraz v agentúre Neuropea. RTVS ďakujem za príležitosť a všetko, čo som sa naučil pri práci v podľa mňa najlepšom spravodajstve v redakcii Rádiožurnálu,“ povedal pre Medan Marcinek.

Ešte v marci z RTVS odišli redaktorky Jana Holéciová a Anna Tkáčová. Holéciová sa stala hovorkyňou Slovenskej poľnohospodárskej a potravinárskej komory, Tkáčová zas hovorkyňou Poštovej banky. Od februára už v telerozhlase nepracuje aj Milan Janásik, ktorý sa stal hovorcom poisťovne Generali.

Čítať viac...
Nahor