Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Ďalší nechutný trapas! Anglická modelka si pred očami miliónov divákov uľavila do bazéna!

V bazéne, samozrejme, nemohla byť sama.

Kým u nás Big Brother nezažil boom ani pri svojej premiére v roku 2004 v takej Británii je to fenomén dodnes. Britská stanica Channel 5 pred pár dňami dovysielala už 15. sériu klasickej verzie a následne odštartovala 14. sériu celebritnej verzie šou – Celebrity Big Brother.

Na štvortýždenné dobrodružstvo 24 hodín pod dohľadom kamier sa nechala pre túto sériu nahovoriť aj britská modelka a speváčka Lauren Goodger, ktorú čaká pekne trpký príchod späť do civilizácie.

V utorok počas večerného kúpania v bazéne totižto šokovala svojich celebritných spoluosadníkov domu, keď im odrazu oznámila, že močí do bazéna. „Ja močím,“ povedala veselo. A ostatní sa nestačili diviť.

„Močila si do bazéna?“ opýtal sa už v spovednici Veľký Brat Lauren. Modelka ostala poriadne zmätená a zahanbená, pričom spočiatku sa snažila rozpamätať na to, čo sa vlastne stalo. „Ja som… Ja som to urobila?“ opýtala sa rozpačito. Pri pohľade na záznam sa však už rozpamätala.

„Prepáč, nemyslím, že som to urobila, len som žartovala. V každom prípade, nemala som hovoriť nič, bolo to dosť detinské, prepáč,“ povedala Bratovi. Tá si od neho musela vypočuť dosť zahanbujúcu výzvu. „Lauren. Veľký Brat dúfa, že si už nikdy nepopletieš bazén so záchodom,“ zaznelo pred celou Britániou.

Lauren však rozhodne nie je sama, kto takýto trapas zažil. Kým jej uľavenie nikto prostredníctvom záznamu nedokáže, v našich končinách si dokonalú hanbu spravila Nikol Trojanová, známa aj z česko-slovenského Hotela Paradise no najmä českých Vyvolených. Po vydarenej žúrke s prílišným alkoholom v krvi totižto neukontrolovala svoj mechúr a uľavila mu rovno v spálni.

Čítať viac...
Nahor