Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Ďalší boj o zlato v Riu vysoko, Koleso šťastia stále slabé! Uspeli večerné filmy

Sledovanejšie večerné správy mala Joj, televízie však ovplyvňoval sledovaný vodný slalom.

Aj v stredu slovenské farby bojovali na olympijskej divokej vode o zlato. Mladá nádej Jakub Grigar bodoval semifinálovou jazdou, s ktorou skončil prvý, vo finále nakoniec stačil na piate miesto. Oba prenosy lákali divákov, semifinále od 18:30 uhralo na Dvojke v komerčnej cieľovke pod 15 %, finále po 20-tej dosiahlo v priemere share nad 19 %. V čase Grigarovej jazdy podiel ale vystúpal k okoliu 30 % a rating sa blížil dokonca k 10 %.

Markíza aj popri Riu opäť neuspela s Kolesom šťastia, ktoré sa však dvihlo oproti radikálneho utorňajšiemu pádu k blízkosti 17 %, o niečo stúpla opäť Moja mama varí lepšie ako tvoja, keď atakovala stále podpriemerných 14 %. Joj vyhrala s Novinami, v podieli šla nad 25 %, rating Televíznych novín znížila konkurencia semifinále vodného slalomu, podiel v priemere tesne prekročil 25 %.

Večer už bola s náskokom vpredu Markíza, film Chceš ma, chcem ťa šiel cez 24 %, John Carter na Joj uhral vyše 19 %. Vymenené životy na Doma atakovali 6 % a získali vyše 8 %, Hrochy v Afrike uhrali pod 5 %, Elitný zabijak na Dajto cez 4 %. CSI kriminálky Wau skončili pod 3 %.

Foto: FB Slovenský olympijský tím

Čítať viac...
Nahor