Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dajto v nedeľu vo veľkých problémoch: Nestihlo futbal, film v tretine useklo!

Menšia stanica Markízy včera svojich divákov nepotešila.

Dajto sa v nedeľu večer pasovalo s problémami. Od približne 20:30 rátalo s vysielaním ďalšieho kola španielskej La Ligy, keď malo uviesť atraktívny duel Villarreal vs. Real Madrid, no pre technické komplikácie jeho vysielanie vyzeralo inak.

Namiesto futbalu totiž vo vysielaní stanice spočiatku rotovalo dlhé reklamné pásmo so self blokmi. O približne dvadsať minút sa televízia rozhodla nečakať viac na vyriešenie problémov a ponúknuť náhradný program. S futbalom tak skoro pravdepodobne nerátala, nakoľko 20:45 začala vysielať vyše 90-minútovú snímku Jacie Chan: Superpoliš 3.

Snímku, ktorá bežala vo veľmi nízkej kvalite, nakoniec stanica nedovysielala. Stopla ju po takmer 25-minútach stopla a využila ju tak skutočne len na vyplnenie času, kým vyrieši problém a dokáže priniesť sľubovaný futbal. Prekvapením je, že prázdne miesto vo vysielaní nevyplnila pôvodnou tvorbou ako Kredencom či Partičkou, kde by nedovysielanie celého programu tak neprekážalo, ako pri filme. S La Ligou odštartovala až okolo 21:10.

Dajto podľa vlastných slov riešilo problém s prijímaním signálu. Divákov o situácii na sociálnych sieťach informovalo až po takmer polhodine od avizovaného štartu futbalu. V tom čase bežal na stanici náhradný film.

Čítať viac...
Nahor