Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dajto preberie od januára nové programy – pozrite sa aké

Stanica Fooor ukončí 31. decembra svoje vysielanie. Väčšiu časť programov, ktoré doteraz ponúkala, prejde na stanicu Dajto. Stanica Dajto sa tak posilní o komediálne žánre, od januára posilní ponuku stanice napríklad Partička, ale aj formát, ktorý sa na Dajto príliš nehodí – Aj múdry schybí. 

Protagonisti Partičky menia televízne dresy a od nového roka prechádzajú do konkurenčnej JOJ s novým projektom Kukátko. Partičku však po niekoľkonásobných reprízach na Fooor zrecykluje aj stanica Dajto, ktorá ju bude vysielať každý pracovný deň o 15.30 a o 18.50 hod. Na Fooor dosahovala Partička podiely okolo 2%, Dajto má zrejme vyššie ambície. Či však už nejde o opozeraný projekt, uvidíme až v januári. Stanicu Dajto posilní aj akvizičný seriál, ktorý bol na jeseň úspešný na Fooore a to Rodina Addamsovcov. Dajto bude seriál vysielať popoludní o 16.30 hod., v repríze aj predpoludním. Denné vysielanie Dajto obohatí aj titul Aj múdry schybí, ktorý sa síce do profilácie „televízie pre chlapa“ príliš nehodí, ale v minulosti priniesol stanici nadpriemerné čísla, neskôr sa vysielal na Fooore.

Ako sme vás už informovali, diváci Dajto uvidia aj seriál Komisár Rex, ktorý bude súčasne vysielať aj Markíza. Pokračovať budú seriály Kobra 11 a Walker, texaský ranger, či komediálne seriály Teória veľkého tresku a Dva a pol chlapa, ktoré sem boli presunuté iba nedávno taktiež zo stanice Fooor. Prime time Dajto počas pracovných dní vyskladá z filmových titulov o 20.15 hod. a počas víkendov z krimi seriálov.

 

Čítať viac...
Nahor