Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dajto oslávi Vianoce opäť s Pod kupolou! Tentoraz chystá niekoľkonásobný maratón

Stanica každú jednu sériu vytiahla počas veľkých sviatkov, urobí tak aj pri tej poslednej.

Aj tento rok budú Vianoce s Dajto Pod kupolou. Stanica, pravdepodobne, opäť prispôsobí svoj vianočný vizuál tomuto seriálu, s ktorým skutočne oslávi celé vianočné sviatky.

Rovnako, ako predchádzajúce dve série, aj poslednú tretiu odvysiela Dajto prostredníctvom maratónu. Urobí tak podľa našich informácií počas troch dní – od piatka 25. decembra do nedele 27. decembra. Znovu bude seriálu vyhradený celý večerný program od 20:15. Doterajšie dve série Dajto vždy rozmiestnilo do štyroch dní.

Nebude to však jediný maratón s Pod kupolou, ktorý Dajto chystá. Stanica podľa našich informácií pripravuje hromadne zreprízovať aj predchádzajúce dve sezóny, keď by mala v stredu 23. decembra a vo štvrtok 24. decembra ťahať seriál od predpoludnia až do 20:15. Dajto tak v priebehu týchto dvoch dní zasvätí Pod kupolou celý denný program.

Na Vianoce bežal seriál aj minulý rok, kedy Dajto uviedlo prvú sériu. Stanici priniesol výrazné nadpriemery, keď sa bežne hýbal okolo 8 – 9 %, finále série podľa Stratégií sledovalo až 5,1 % divákov s podielom 13 %. Tradične seriál dosahoval ratingy nad 3 až 4 %. Pri druhej sérii vysielanej na Veľkú noc už Pod kupolou kleslo, ratingy sa hýbali pod 2 alebo 3 %, priemerný share sa podľa Stratégií vyšplhal na 6 %. Záver druhej série sledovalo 2,2 % divákov s podielom 10,3 %.

Čítať viac...
Nahor