Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dajto chystá ďalšie posilnenie programu! Novinkou Čierny zoznam zaútočí v prime-time

Mužská stanica Markízy prichádza od nového roka s obrodením víkendového programu.

Po nedeli chce Dajto zlepšiť výkony aj sobotného prime-time. Nie príliš oslnivo výkonnej kriminálke NCIS už nebude patriť celý hlavný večerný slot, na soboty o 20:30 chystá Dajto novinku.

Tou bude akvizičný seriál The Blacklist u nás uvádzaný pod názvom Čierny zoznam. Stanica už do vysielania nasadzuje aj teasingovú kampaň k seriálu (spoty nájdete nižšie), zatiaľ však neprezrádza, kde novinku nasadí a kedy s ňou odštartuje. Podľa našich informácií by sa tak malo stať v sobotu 28. februára už v spomínanom čase 20:30, kedy odštartuje s dvojporciou. Bežne by však malo Dajto ponúknuť iba jednu časť a po deviatej nadviazať doteraz vysielanou kriminálkou NCIS. V nedeľu bude tradične hlavný sobotný program Dajto reprízovať, patriť mu však bude o hodinu neskorší slot od 14:00.

cierny zoznam the blacklist

The Blacklist je úspešným seriálom americkej stanice NBC v hlavnej úlohe s Jamesom Spaderom. Jeho herecký výkon žne chvály, podobne, ako samotný seriál. Spader bol nominovaný aj na tohtoročný Zlatý Glóbus ako najlepší herec v dramatickej sérii, víťazstvo mu však vyfúkol Kevin Spacey za jeho úlohu v seriáli House of Cards. V Amerike aktuálne beží druhá séria seriálu, tá prvá má celkovo 22 častí. Seriál sa začal vysielať v septembri 2013. V našich končinách už seriál vysiela česká Nova, ponúka ho v pondelky a utorky okolo pol jedenástej v noci.

blacklist cierny zoznam 2

O seriáli Čierny zoznam
Raymond „Red“ Reddington, jeden z najhľadanejších zločincov, sa nechá dobrovoľne zatknúť v sídle FBI. Tvrdí, že FBI a on majú rovnaké záujmy, chytiť nebezpečných zločincov a teroristov. Reddington súhlasí so spoluprácou, ale trvá na tom, že bude hovoriť len s agentkou Elizabeth Keen, nováčikom FBI. Reddington o agentku prejavuje nebývalý záujem a tvrdí, že je veľmi výnimočná. Reddington pomôže agentom dolapiť obávaného teroristu a vďaka tomu agentúra súhlasí so vzájomnou spoluprácou. Raymond vysvetľuje, že za posledných 20 rokov si robil svoj zoznam najnebezpečnejších zločincov a teroristov, o ktorých nevie ani samotná FBI. Hovoria mu Blacklist.

Dajto sa zaradením seriálu pokúsi posilniť sobotný prime-time. V ňom ho pravidelne poráža ako sesterská Doma, tak konkurenčná Plus a pravidelne je až šestkou na trhu. V nedele už zmenu stanica urobila, keď kriminálky nahradila komédiami a Partičkou. S novým programom zaznamenala úspech.

Teasingová kampaň k seriálu Čierny zoznam

Čítať viac...
Nahor