Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Črtá sa ďalšie celebritné meno novej Farmy! Vráti sa do reality šou jej najkontroverznejšia hráčka?

Prípravy novej série Farmy vrcholia, Markíza mená jej celebritných účastníkov zatiaľ tají.

Markíza na jeseň prinesie v poradí už jedenástu sezónu reality šou Farma, ktorá aj po ôsmich rokoch vysielania patrí k istotám televízie. Tá v nej vlani urobila zásadne zmeny, keď po deviatich sériách vymenila moderátorku Kvetu Horváthová za komičku Evu „Evelyn“ Kramerovú a do súťaže zapojila aj celebritné tváre.

Väčšine zmien ostane Markíza verná aj tento rok spoločne s účasťou známych tvárí, pričom sme vás už informovali, že by sa na účasť v šou nechala zlákať kontroverzná playmate, Zuzana Plačková. Tú spopularizovalo práve účinkovanie v reality šou, keď v roku 2012 bola jednou z najvýraznejších postavičiek Hotela Paradise, ktorý bežal na Joj. “Zo zvedavosti by som šla na Farmu, asi len kvôli tomu, že žijem na vysokej nohe obklopená všetkým, čím chcel a možno práve Farma by mi vedela pripomenúť niektoré situácie, ktoré som prežila ako dieťa,” odpísala playmate na jednu z otázok na Instagrame. Podľa našich informácií ju televízia do novej série mala aj osloviť.

Ďalším menom, ktoré sa začína spájať s potenciálnou účasťou v jedenástej Farme, je ďalšia výrazná postavička reality šou, avšak v tomto prípade rovno jednej z prvých sérií Fariem. Malo by ísť o ex-súťažiacu Moniku Haklovú, ktorá absolvovala druhú sériu Farmy na jar 2012, pričom sa stala snáď jej najkontroverznejšou hráčkou. Za svojou povesťou nezaostávala ani následne po skončení v hre.

Už podľa viacerých čitateľov mal možnosť jej účinkovania v pripravovanej jesennej Farme naznačiť aj syn Haklovej, Filip Hakl, ktorý si Farmu vyskúšal na krátky čas vlani. Vypadol ešte v prvej polovici. Na Instagrame mal svojim fanúšikom položiť otázku, či by sa mala jeho mama zúčastniť nového ročníka reality šou.

Novú jedenástu Farmu plánuje Markíza nasadiť na jeseň, už skôr absolvovala kastingovú časť s výberom súťažiacich. Tradične by mala naplno nakrúcať od augusta, v prípade jesenných sérií zvykla úvodný diel nasadzovať už na konci prázdnin. V posledných ročníkoch pritom Farmou vypĺňala prakticky celý pracovný týždeň s nasadzovaním od pondelka do piatka, v minulosti vynechávala šou v stredy. V piatky stabilne nasadzovala vyraďovací Duel, posledne však škrtla z piatka klasickú časť, ktorá Duelu predchádzala a spojila všetko do jedného duelového dielu.

Čítať viac...
Nahor