Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

CREATIVE PRO zakladá regionálnu konferenciu, prvým rečníkom šéf marketingu Microsoftu!

Prvým rečníkom bude globálny šéf marketingu spoločnosti Microsoft, Bjὂrn Wigforss. Komorná konferencia má ambíciu pravidelnosti.

Košická kancelária československej agentúry CREATIVE PRO zrealizuje už 17. mája 2016 prvý Live!Lab. Ide o komornú konferenciu pre približne 30 – 40 záujemcov, ktorí majú chuť spoznávať svetové trendy a učiť sa od tých najlepších. “Na sebe a na našich klientoch, vnímame chuť vzdelávať sa, napredovať a spoznávať svetové marketingové osobnosti,” povedal Štefan Hric, account director košickej office CREATIVE PRO, “Za akoukoľvek podobnoou príležitosťou však musíme cestovať minimálne do Bratislavy, alebo ešte ďalej. To je dôvod, prečo sme sa rozhodli ako eventová a live marketingová agentúra chytiť to do vlastných rúk a zorganizovať Live!Lab. Veríme, že marketingoví pracovníci sa tomu potešia a podarí sa nám vytvoriť pravidelné stretávanie sa profesionálov na trhu v našom regióne.” Zároveň dodal, že už samotné stretnutie regionálnych profesionálov na pravidelnej báze môže byť pre východoslovenský región veľmi prínosné a inšpiratívne.

Rečníkom prvého Live!Lab bude významná osobnosť svetového marketingu, globálny marketingový riaditeľ spoločnosti Microsoft, Bjὂrn Wigforss. Prioritnou témou jeho vystúpenia bude vyhranenie pojmov náklad a investícia vo vzťahu k live a event marketingu. “Nestretávame sa s tým iba my na Slovensku, stretávajú sa s tým aj kolegovia v zahraničí. Nielen event, ale aj iné marketingové nástroje sú často vnímané ako náklad. Pravdou je, že správne prevedené nástroje sú vždy investíciou a nikdy nie nákladom. Napríklad aj o tom bude Bjrn Wigforss hovoriť,” povedal Hric.

V prípade záujmu o viac informácií či o účasť na konferencii môžete kontaktovať organizátorov e-mailom na livelab(a)creativepro.sk.

Čítať viac...
Nahor