Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Komerčný obsah

CREATIVE PRO group sa stala členom Slovak Convention Bureau

CREATIVE PRO group posilňuje vo sfére MICE. Do svojho portfólia začlenila spoločnosť EUROKONGRES TEAM s.r.o., jedného z najväčších odborníkov na MICE na Slovensku, následne sa stala členom Slovak Convention Bureau.

CREATIVE PRO group tento mesiac nielen, že získala dve shortlistové umiestnenia v prestížnom európskom vyhodnocovaní eventov EuBEa, ale nezaháľa a môže sa pochváliť ďalšími dvoma novinkami. Prvou je začlenenie spoločnostni EUROKONGRES TEAM s.r.o. do svojho portfólia, druhou je získanie členstva v Slovak Convention Bureau, hlavnom partnerovi zahraničných zadávateľov pri realizácii event a live comm na Slovensku.

Spoločnosť EUROKONGRES TEAM s.r.o. sa na segment MICE zameriavala od prvého momentu svojho vzniku v roku 2004. Medzi jej spokojných klientov patria značky ako Adidas, Raiffeisen International, Grand Hotel Kempinski Štrbské Pleso, Levi Strauss & Co., Philip Morris Slovakia, CBRE, Accenture a ďalší. Jej začlenenie do porfólia CREATIVE PRO group znamená pre skupinu posilnenie v oblasti MICE množstvom dlhoročných skúseností, realizácií a know how. Členstvo v Slovak Convention Bureau bolo ďalším logickým krokom. “Oblasť kongresového turizmu & MICE vnímame ako podstatnú časť diverzifikácie portfólia CREATIVE PRO group, najmä s ohľadom na existujúce zahraničné partnerstvá a spolupráce,” povedal Štefan Kozák, managing director CREATIVE PRO group, “Členstvo v Slovak Convention Bureau je prirodzeným pokračovaním progresívneho smerovania našej agentúry v tomto segmente pôsobenia.” CREATIVE PRO group sa ním zároveň zaradila medzi primárnych partnerov pri organizácii eventov zadávaných od zahraničných objednávateľov. “Tešíme sa na všetky nové výzvy a projekty,” povedal Štefan Kozák, ktorý je zároveň v slovenskej asociácii BTL zodpovedným za zahraničné vzťahy a spoluprácu.

TS

Čítať viac...
Nahor