Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

CREATIVE PRO group s novým managing partnerom

CREATIVE PRO group, skupina pôsobiaca v oblasti live a event marketingu na slovenskom, českom trhu ako aj v zahraničí, posilňuje svoj tím o nového managing partnera Martina Halu, ktorý sa stal jej súčasťou od augusta 2015.

Martin Hala preberá zodpovednosť za riadenie a rozvoj CREATIVE PRO group, ktorá sa postupne rozširuje a získava svoj význam aj v rámci medzinárodnej skupiny 27NAMES, ktorej je súčasťou. Jeho pôsobenie je úzko späté s dlhodobým, strategickým rozvojom skupiny ako procesne riadenej organizácie.

Martin Hala prichádza z reklamnej agentúry Mayer/McCann Erickson, kde pôsobil viac ako 10 rokov na pozícií Account Director a viedol interný digitálny team. Má bohaté skúsenosti s riadením a vedením tímu pre klientov ako je Coca-Cola Slovakia a Coca-Cola Česká republika, Tipos a.s., národná lotériová spoločnosť, ČSOB finančná skupina a ďalších. Martin Hala má skúsenosti so zavadzaním nových procesov, komunikáciou v nadnárodnej sieti a vyhľadávaním nových business príležitostí na Českom a Slovenskom trhu.

Čítať viac...
Nahor