Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Čo ja viem zažilo najsilnejší štart série v histórii! V piatok posilnila Farma, bodoval najmä Duel

Zábavný kvíz Jednotky síce zaostal za reprízami Milujem Slovensko, pripísal si však rekord.

Farma v piatok zabrala. Reality šou potvrdila, že sa za posledné dve série vyprofilovala ako projekt, ktorému svedčí piatkový večer a to najmä v dvojitom režime. Farma si oproti predošlým dňom značne polepšila, keď o 20:30 atakovala deväť ratingov pri podieli 25,5 %, pričom ešte rástla s Duelom, ktorý uhral rating až 9,6 % s vysokým podielom nad 34 %. V tejto chvíli je tak piatkový výkon reality šou lepší, než aké dosahovala v piatky s minulou šiestou sériou.

Tento piatok odštartovala Jednotka v poradí už tretiu sériu šou Čo ja viem. Tá zažila svoj vôbec najsilnejší štart, keď v komerčnej cieľovke vyskočila na rating až 6,9 % a podielom 19,9 %. Vôbec prvý diel ako štart prvej série sledovalo v 12 – 54 5,6 % divákov s podielom 16,4 %, v roku 2015 netradične na Veľkonočný pondelok štartovala druhá séria šou s ratingom 6 % a podielom 13,8 %. Podielovo sa už šou vo svojom priebehu vedela dostávať aj nad dvadsiatku.

Slabší piatok mala Joj, ktorej film Colt 45 podliezol päť ratingov s podielom nad 14 %. Po čase sa medzi menšími stanicami pripomenulo Dajto, ktoré šlo po Profesionáloch s podielom takmer 8 % do čela vďaka filmu Tajomstvo stratenej archy, podielovo uhralo 5 %. Česká komédia Líbaš jako ďábel na Doma uhrala len 3,5 %, Vinári na Plus sa hýbali okolo 3 a nad 4 %. Wau šla s Kosťami pod 3 %.

Podvečer opäť jasne vyhrala Moja mama varí lepšie ako tvoja s podielom tesne nad 23 %, aj tento piatok Markíza nadĺžila Reflex, čím jasne stúpla s podielom 22 % a odvysielala len jednu časť Susedov, ktorí prepadli s podielom 15 %. Na Markízu sa doťahovala aj Jednotka s 5 proti 5, Bičanova šou v komerčnej cieľovke šla pod 14 %. Televízne noviny sa dostali pod 28 %, Noviny nad 25 %.

Čítať viac...
Nahor