Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Čo ja viem vo finále tretej série rekordné, predbehlo aj Babovřesky! (aktualizácia)

Tri piatky za sebou bolo Čo ja viem lídrom aj v komerčnej cieľovke. Aktualizované o menšie stanice a výkon Čo ja viem v 12+.

Tretia sezóna Čo ja viem tento piatok skončila. Relácia sa pre tento rok rozlúčila opäť vysoko nadpriemerná, keď v komerčnej cieľovke mala dosiahnuť rating 6,4 % s podielom 22 %. Stala sa dokonca najsledovanejším programom piatka v komerčnej aj univerzálnej cieľovke. Tam jej podiel stúpol na rekordných až 27,5 % a sledovalo ju až 483-tisíc divákov.

V nasledujúcich týždňoch šou prenechá miesto futbalovým majstrovstvám Európy, ktoré zaplnia aj piatkové večery na Jednotke. V júli zas príde tretia séria Naj dedinky Slovenska.

Čo ja viem dokázalo byť od vyvrcholenia siedmej Farmy pravidelne lídrom a vyhralo tak aj tretíkrát po sebe. Predbehlo aj Babovřesky, tie celkovo sledovalo tesne cez šesť percent divákov, pre výrazne dlhšiu minutáž podiel šiel pod 23 %. Joj sa po čase vrátila k poste piatkovej trojky, Stážisti šli cez 14 %.

Hoď svišťom na Plus sa dostal nad 6 %, nasledujúci Strážcovia pokladu pod 5 %. Malý veľký bojovník na Dajto prekročil štvorku, podobne aj Dr. House na Doma, predchádzajúci Monk vyšiel zas nad päťku. Svadobné trapasy uspeli s podielom nad 6 %.

Podvečer Búrlivé víno po prvýkrát vystriedali premiérové Susedské prípady. Oproti svojmu predchodcovi stratili, šli cez 18 %. Tesne však predbehli šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorá 18-tku atakovala. Televízne noviny prekročili 27 %, Noviny sa dostali pod 23 %.

Čítať viac...
Nahor