Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Čo ja viem silným lídrom, Farma v prvej časti trojkou! Duel už vysoko, finále Miss Slovensko výrazne rástlo

V nedeľu podrástla Tvoja tvár, 1890 spadlo na svoje minimum.

PIATOK: Piatková zábava Jednotke vychádza stále viac. Kvíz Čo ja viem zažíva svoje najsilnejšie obdobie, keď s treťou časťou aktuálnej série dosiahol rating až 8,5 % s podielom cez 22 %. V 12+ share prekročil 24 %. Šou bola takto jasným lídrom. Joj sa podarilo v piatkovom súboji stúpnuť na pozíciu dvojky, snímka Percy Jackson: More oblúd ju dostala na 18 %. Prvá Farma tesne zaostala s podielom 17,5 %, Duel už vystrelil, keď nabral aj ratingovo s hodnotou takmer 8 % a podielom cez 27 %.

1890 na Plus prekročilo 4 %, Nikto nie je dokonalý šlo cez 5 %. Doma s filmom Oheň v srdci tesne preliezla 4 %, film Ip Man: Zrodenie majstra na Dajto uhral menej než štvorku. Myšlienky vraha na Wau sa hýbali medzi 2 – 3 %.

SOBOTA: V sobotný večer Joj ďalší rok po sebe ponúkla priamy prenos finále súťaže krásy – Miss Slovensko 2017. Dramaturgia prenosu sa po rokoch odklonila od snáh o fashion show a ponúkla klasickú Miss s moderátorom Liborom Boučekom. Tento krok vyšiel, keď si prenos oproti minulému roku polepšil o viac ako dva ratingy s výkonom 6,2 % a podielom 18 %. Vlani share dosiahol úroveň iba 12,5 %. Tento rok dosiahla súťaž najvyššiu sledovanosť od roku 2014. Bola zároveň lídrom, premiérová česká komédia Jak se zbavit nevěsty na Markíze podliezla 17 %, Záhady tela na Jednotke šli pod 16 %. V 12+ prekročili 18 %.

V sobotu bodovali malé stanice. Dajto bolo mimoriadne vysoko s boxerským duelom Vladimira Klička s nakoniec víťazným Anthonym Joshuom, ktorý v priemere dosiahol share až 14,5 %. Dajto ponúklo celovečerný prenos, kým samotný zápas začal až o 23-tej hodine. Vtedy bola stanica jasným lídrom a ratingovo podľa našich informácií bola najvyššie z celého dňa. Plus vyšiel film Pán Popper a jeho tučniaky s podielom tesne cez 8 %, Doma s romantikou Muž snov šla pod 5 %. Čert nikdy nespí na Wau uhral okolo 2 %, Inkognito pod 3 %.

V piatok aj sobotu mali najviac divákov spomedzi všetkých programov Noviny. V komerčnej cieľovke sa ratingovo hýbali pod 8 a 7 % s podielmi vyše 24 a 22,5 %, Televízne noviny v oba dni uhrali okolo 7 ratingov s podielmi pod 24 a 25 %. Najsledovanejším programom v 12 – 54 bolo v piatok Najlepšie počasie s Čo ja viem, v sobotu boli na čele Televízne noviny.

Čítať viac...
Nahor