Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Čo ja viem na číslach Milujem Slovensko, Mafiáni predbehli Zámenu manželiek!

Verejnoprávna šou sa od skončenia siedmej Farmy dostala na čelo piatkového večera.

Čo ja viem opäť bodovalo. Kvíz šou s Marcelom Merčiakom sa v ostatnom čase dostáva na podielové výkony blízke Milujem Slovensko, keď tento piatok u mladých atakovala podiel až 22 %. S takouto hodnotou by boli spokojné aj hlavné komerčné stanice. Mimoriadne úspešne si naďalej vedie dokumentárna séria RTVS Mafiáni, ktorá zaujala nielen médiá ale aj divákov. Tento piatok telerozhlas ponúkol netradične dve časti, ktoré mali v 12 – 54 uhrať podiely 17,5 a 18,6 %.

Prepadákom aj tento týždeň skončila Zámena manželiek, ktorá tentoraz atakovala share len 15 % a bola trojkou vo svojom čase. Zároveň mala dokonca nižší rating ako oba diely Mafiánov vysielané v značne neskoršom čase až od desiatej večer. Zámenu manželiek predbehla opäť Joj s filmom, Cesta okolo sveta za 80 dní sa tesne prehupla nad 16 %. Aj film trhovej dvojky ratingovo za Mafiánmi zaostal. Bez servítky ukončilo svoju aktuálnu druhú farmársku sériu na podpriemerom výkone pod 18 %.

Na menších vyskočil podvečer prípravný futbal Slovenska proti Gruzínsku na Plus, v podieloch sa hýbal tesne nad 14 a 12 %. Nadpriemer držali aj nasledujúci Simpsonovci s podielmi pod 6 % a 4,5 %, druhý share zahral aj Hoď svišťom. Vinári s prvou časťou atakovali len trojku, s druhou už šli pod päťku. Dvojica Monka na Doma sa dostala o málo pod 5 a 6 %, komédia Jeho foter, to je lotor! šla pod päťku. Stroskotanec na Dajto sa uhral vyše 5 %.

Futbal na Plus, zdá sa, bral hlavnej Joj, ktorej klesla Moja mama varí lepšie ako tvoja s podielom 16 %, Búrlivé víno dosiahlo to svoje, aj keď stále podpriemerné, pri podieli pod 19 %.

Čítať viac...
Nahor