Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Čo chystá Markíza proti Talentu? Pripravila veľké premiéry!

Už tradične sú najúčinnejšou zbraňou proti talentovým šou akčné filmy, takéto chce Markíza odvysielať proti Talentu v najbližších týždňoch.

Šou Česko Slovensko má talent odštartovala piatu sériu mimoriadne silná a už najbližší týždeň pobeží vo svojom klasickom režime. V prvých týždňoch budú šou patriť dva večery v týždni – stredy a soboty, no nakoniec sa ustáli vo víkendovom dni.

Práve v soboty sa chystá Markíza talentovú šou čo najviac zatlačiť. Odvysielať plánuje silné premiéry, pričom ako prvého súpera bude mať Talent v sobotu 12. septembra silnú kinopremiéru Expendables 3. Zaujímavosťou je, že v roku 2013 Markíza proti štartu štvrtej série ČSMT nasadila premiéru predchádzajúceho filmu Expendables 2. Vtedy jej snímka dosiahla nadpriemerný výkon s ratingom 10,2 % a podielom 29,4 %. Česko Slovensko má talent však bolo silnejšie s ratingom 11,4 % a podielom 31,7 %. Aktuálne má talentová šou po dvoch úvodných častiach blízko podielu 40 %.

Líder opäť staví aj na silnú značku v podobe Jasona Stathama. 19. septembra chce ponúknuť premiéru filmu Elitní zabijaci, na október podľa prvých informácií plánuje premiéru Wild Card, ktorá sa do kín dostala len začiatkom tohto roka.

V októbri chce líder odvysielať jednu z očakávaných veľkých premiér s Bradom Pittom Svetová vojna Z. Ďalšou veľkou premiérou má byť snímka Jack, zabijak obrov. Rovnako tak sa má na obrazovky Markízyy dostať kinosnímka Jack Ryan: V utajení, v ktorej si zahrali Chris Pine či Keira Knightley. Taktiež televízia plánuje nasadiť snímku Kontraband, v ktorej si hlavné úlohy zahrali Mark Wahlberg, Kate Beckinsale či Ben Foster. V septembri by sa podľa prvých plánov lídra mala vo vysielaní objaviť tiež snímka Bojová loď s Liamom Neesonom. Plánované filmy môže Markíza ešte zmeniť.

Čítať viac...
Nahor