Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Cmorik a Bažík na spoločnej fotografii z roku 2006: Tu ani len netušili, že budú víťazi! (foto vnútri)

V roku 2005 – 2006 sa zúčastnili druhej série Slovensko hľadá Superstar, s odstupom času dokázali obaja ovládnuť spevácke šou.

Peter Bažík dokázal prelomiť „kliatbu“ známych tvárí talentových šou, ktoré sa pokúsili o svoju šancu druhý (niektorí aj tretí, štvrtý,…) raz. Recyklácia súťažiacich je nielen v našich končinách bežná, no navrátilci už zväčša obrodenie ešte k tomu v úspešnejšej forme nezažijú. Peter Bažík je v súčasnosti jediným ex-súťažiacim, ktorý sa dokázal prebojovať až do finálovej fázy v ďalšej šou. Tento rok  sa o to pri tom pokúšalo množstvo mien – počnúc Petrou Kepeňovou, Natáliou Hatalovou (Superstar) či Katarínou Kamencovou (Česko Slovensko má talent) v Hlase cez Dášu „Mambu“ Šarközyovú (Superstar, Eurovízia) a Kristínu Kušnírovú (Česko Slovensko má talent) v X Factore.

Bažík k tomu dokázal, že aj keď ako 18-ročný na to v Superstar ešte nemal (i keď sa dostal až do Top 4), po ôsmych rokoch porazil v speváckej šou aj tak (z mnohých stránok) silnú dvojicu akou sú Ricco a Claudia. Dnes má tak šancu začať odznova a využiť výhru rovnako, ako to urobil najúspešnejší víťaz speváckych šou Peter Cmorik. Práve s ním Bažík spoločne súťažil v druhej slovenskej Superstar, počas ktorej vznikla aj táto dnes už archívna fotografia. V tom čase ani jeden z nich netušil, že stojí vedľa absolútneho víťaza speváckej šou.

cmorik bazik 2006

Podpiskarty Bažíka a Cmorika v Superstar

bazik cmorik podpiskarty superstar

Foto: archív Plus 7 dní, TV JOJ, Peter Cmorik

Čítať viac...
Nahor