Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

Cirque du Soleil vystúpi s predstavením Quidam v Bratislave

Cirque du Soleil s potešením oznamuje, že súbor Quidam sa predstaví v Bratislave od 5. do 8. februára 2015 v Slovnaft Arene v siedmich jedinečných predstaveniach.

Exkluzívne lístky pre členov Cirque Clubu sú už v online predaji. Členovia Cirque Clubu majú možnosť kúpiť si lístky medzi prvými, vybrať si z tých najlepších miest, budú dostávať špeciálne ponuky a exkluzívne informácie zo zákulisia šou. Staňte sa členom Cirque Clubu aj vy, navštívte www.cirqueclub.com.

Lístky pre široké publikum budú v predaji od stredy 2. júla 2014 na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal www.ticketportal.sk.

Quidam mal svetovú premiéru v Montreale pod veľkým stanom v apríli 1996. Odvtedy precestoval súbor päť kontinentov a jeho vystúpenie videli milióny divákov. V decembri 2010 sa Quidam vybral na novú púť, počas ktorej začal prezentovať svoj úchvatný program vo veľkých arénach po celej Severnej Amerike. Medzinárodné zoskupenie tvorí 52 špičkových akrobatov, hudobníkov, spevákov a postáv.

Mladá Zoé je znudená, odmeraná a nevšímavá. Rodičia neprejavujú o svoju dcéru záujem. Jej život stratil zmysel, no snaží sa zaplniť prázdnotu a utieka sa do imaginárneho sveta Quidam, kde stretáva postavy, ktoré jej pomáhajú na ceste k oslobodeniu svojej duše.

Cirque du Soleil

Zo skupiny dvadsiatich pouličných umelcov v roku 1984 vznikla veľká organizácia so sídlom v kanadskom Quebecu, ktorá poskytuje vysoko kvalitnú umeleckú zábavu. Spoločnosť má 5-tisíc zamestnancov, vrátane viac než 1300 umelcov z vyše 50 krajín sveta.

Cirque du Soleil prináša senzáciu a potešenie vyše 100 miliónom divákov v 300 mestách vo vyše štyridsiatich krajinách na piatich svetadieloch. Pre viac informácií o Cirque du Soleil navštívte: www.cirquedusoleil.com.

INFORMÁCIE O ŠOU:

Miesto konania:

Slovnaft Arena Bratislava

Program šou (5. – 8. februára 2015):

Štvrtok  5. februára, 20.00 h.
Piatok   6. februára, 16.30 h., 20.00 h.
Sobota  7. februára, 16.30 h., 20.00 h.
Nedeľa  8. februára, 13.30 h., 17.00 h.

Cenové kategórie lístkov

Vstupenky budú dostupné v cene od 29 € do 89 €.

Pre viac informácií o predaji lístkov navštívte: www.vivien.sk, www.ticketportal.sk, www.cirquedusoleil.com/quidam.

Quidam_vizual

Čítať viac...
Nahor