Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Budúcnosť Markízy o 18-tej: Počet projektov raketovo rastie! Pozrite si prehľad aj s novinkou o bývaní

Televízia pripravuje jeden projekt za druhým, mnoho z nich môže nasadiť do problematického podvečerného času.

Od minulej jesene stratila Markíza nadvládu nad kľúčovou 18-tou hodinou, pričom sa s touto situáciou rozhodne nehodlá zmieriť. Po zrušení Kukučky vyskúšala hneď niekoľko formátov a ich počet sa môže značne rozšíriť.

Okrem Rodinných prípadov a Susedských prípadov, ktoré Markíza o 18-tej chcela vysielať túto jar, má stále v zálohe kuchársku šou Bez servítky, s ktorou nakoniec do accessu vyrukovala od začiatku roka. Ešte pred jej nasadením si televízia vyskúšala novinku Majster pekár, ktorú z podvečera po dvoch častiach vyhodila.

Aktuálne pre 18-tu hodinu vyhradila svoj niekdajší klenot Búrlivé víno, ktoré ju postupne dvíha z hlboko podpriemerných vôd a mohlo by televíziu dostať stabilnejšie k okoliu alebo nad 20 %. Naďalej s ním k tomu televízia ráta aj najbližšiu jeseň. Zároveň sa televízia chce pustiť do realizácie špecifickej scripted série Policajné prípady, v ktorých by si mali zahrať skutoční policajti.

Ďalšou pripravovanou novinkou je už zo začiatku februára avizovaná šou spojená s prerábaním bytov a charitatívnym rozmerom. Pôvodne Markíza program prezentovala pod názvom Krajší domov, nakoniec si na Úrade priemyselného vlastníctva nechala zaregistrovať známku Šťastný domov. Ako zistil portál Mediálne.sk, novinka má vychádzať z licencie formátu Home Makeover spoločnosti Constantin Entertainment, ktorá je koncipovaná ako denná šou.

Celý týždeň je venovaný jednej rodine, ktorej domov musia tvorcovia prerobiť za 72 hodín. Program je spojený s emóciami, keď pomáha rodinám, ktoré si prešli ťažkými životnými situáciami. Markíza na tom bude aj stavať.Hľadáte pomoc a neviete, na koho sa máte obrátiť? Žijete v zlých podmienkach na život a neviete čo s tým? Pomôžeme vám!“ vyzývala v náborovej kampani. Nie je vylúčené, že ako veľký program nasadí Šťastný domov líder do večerného času.

Zároveň sa tiež šušká o novom dennom seriáli, na ktorom začala Markíza už skôr pracovať. Ako sme vás informovali, televízia vyvíja novinku, ktorú by mala chcieť odlíšiť od doterajších seriálov ako Búrlivé víno, Kukučka či Chlapi neplačú a priblížiť k najúspešnejšiemu dennému seriálu Panelák. Televízia sa dokonca podľa zákulisných informácií snažila získať niektorých členov tímu, ktorí pracovali na jojkárskom seriáli.

Ako vás už portál Mediaboom.sk ako prvý informoval, Markíza k tomu v týchto dňoch vyrába zábavno-súťažnú šou Dobré vedieť!, ktorú by mala chcieť vysielať taktiež denne. Odhalili sme už mená trojice hlavných osobností, ktoré by sa mali stať podľa neoficiálnych informácií súčasťou šou, a to stabilných kapitánov súťažných tímov a moderátora.

Aktuálne či pripravované programy Markízy
Dobré vedieť!
Šťastný domov
Búrlivé víno
nový rodinný seriál
Policajné prípady
Bez servítky
Rodinné prípady
Susedské prípady

Čítať viac...
Nahor