Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Chyby v Paneláku sa kopia: Jojka vo veľkom do seriálu vrátila nebohého Kobielskeho!

V novej sérii sa zatiaľ tvorcovia chýb nevyvarovali.

Kobielsky ako jeden z hlavných hrdinov novej série Paneláku? Aj po prestupe do Búrlivého vína je to možné, minimálne omylom. Napriek tomu, že sa dianie v dennom seriáli aktuálne netočí okolo iného ako smrti Jakuba Švehlu, jeho predstaviteľ, Vlado Kobielsky, je už verne upísaný Markíze. Napriek tomu sa tvorcom Paneláku podarilo nechtiac herca uviesť ako jedného z hlavných hrdinov novej série, keď do štvrtkovej časti nasadili starú zvučku zo 14. sezóny a Švehla tak na krátku chvíľu vstal z mŕtvych. V aktuálnej zvučke seriálu už Kobielskeho vystriedal Roman Luknár.

V zostave hlavných hrdinov sa napriek odchodu do Búrlivého vína objavil opäť aj Kobielsky (zvučka 14. série vs. 15. série)
panelak zvucka 14 a 15 seria

Výrazný prešľap sprevádzal aj tretiu časť novej série, ktorá prebehla aj bulvárnymi médiami. Na mieste Švehlovej vraždy, ktorej vyšetrovanie vedie neskúsený vyšetrovateľ Albert Bárta (Juraj Bača), sa totižto nachádza priemyselná kamera, ktorá by celú záhadu rozlúskla. Či je súčasťou deja sa ukáže.

panelak priemyselna kamera

Ani úvodný diel 15. série neprebehol bez toho, aby sa diváci nezarazili. Tento raz mali tvorcovia opäť problém s reálnosťou času.„Bolo ráno, keď Jakubovi volala Hoffa, aby vyzdvihol lístky do divadla. Ona zrovna začínala len službu na klinike. Jakub bol u Egona, mal ísť vybavovať veci v banke kvôli tomu, že Maslák odhalil ich kšeft. Zároveň mal ísť do chatky po Terezkin pas. Hneď na to Jakub odchádza z Egonovho bytu, no pri výťahu sa stretáva s Ivanou a Hoffou. On ešte len odchádzal z bytu a ona už skončila službu a prišla do paneláku. Až potom hrali, že je podvečer,“ napísal nám čitateľ a divák seriálu Ján.

Čítať viac...
Nahor