Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Chudnutie sa na Markízu môže vrátiť už budúci rok: Popri Extrémnych premenách pripravuje novú šou!

Markíze stávka na chudnutie vyšla, pustila sa do prípravy novinky.

Extrémne premeny sa stali pre Markízu najúspešnejšou novinkou tejto jesene a tak nie je prekvapením, že s reláciou bude pokračovať. Aktuálne má za sebou prvé kastingy, no vzhľadom na náročnú realizáciu šou pri vyše ročnom nakrúcaní a zdĺhavou postprodukciou je jasné, že tak skoro sa na obrazovky nedostane.

Markíze stávka na chudnutie vyšla, a tak sa zdá, že s chudnutím na svojej obrazovke tak dlho čakať nebude. Popri Extrémnych premenách totiž ohlásila prípravu nového projektu, v ktorom môžu ľudia s nadváhou zmeniť svoj život.

Televízia si na Úrade priemyselného vlastníctva zaregistrovala ochrannú známku Najväčší víťaz, ktorej využitie aktuálne naznačila. Spustila totiž kasting do rovnomenného projektu. „Ste pripravení na výzvu svojho života? Využite šancu na vysnívanú zmenu, zbavte sa nadbytočných kíl a dokážte, že ste ten najväčší víťaz,“ hovorí Markíza v náborovej upútavke.

Detaily o novinke Markíza zatiaľ neodkrýva. Nebude však prekvapením, ak sa s týmto projektom vráti ku konceptu programov o chudnutí z minulosti, ktoré neboli postavené na sledovaní premeny jedného človeka ale na spoločnom chudnutí viacerých účastníkov. Najznámejším takýmto formátom z nášho trhu je šou SuperTelo, ktorú vysielala Jednotka vtedajšej STV na jeseň 2006. Šlo o lokálnu adaptáciu The Biggest Loser. V minulosti sa už chudlo podobne aj na Joj, avšak v kontroverznejšej verzii a na dedine. V roku 2013 nasadila televízia v rámci úspešnej éry šou s Bučkovcami formát Slnko, seno, slanina, po ktorom však s takýmto typov projektov skoncovala.

Čítať viac...
Nahor