Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Chorobný smiech v Nikto nie je dokonalý. V otravnosti sa doťahuje aj na marťana

Najhlučnejšia komparzistka včerajšieho dielu Nikto nie je dokonalý sedela až v nebezpečnej blízkosti mikrofónu. Jej smiech sa tak stal tretím no neželaným hosťom relácie.

Rozmýšľali ste niekedy v čase najväčšej invázie zeleného tableto-marťana o odpojení káblovky, vyhodení televízora a pre istotu aj odsťahovaním sa z krajiny? Teraz vlastný spôsob teroru predstavila aj verejnoprávna Jednotka. Jej nasadení komparzisti v hľadisku relácie Nikto nie je dokonalý sú čoraz aktívnejší, no jedna z „roztlieskavačiek“ a „rozosmievačiek“ sa v najnovšom vydaní relácie priam utrhla z reťaze. Nie že by heroický výkon nepodala už v predošlých dieloch, tento raz ju režisér Oliver Andrásy nechal masochisticky sedieť až nebezpečne blízko mikrofónu.

Je úplne jasné, že hlavným cieľom relácie je baviť diváka od prvej do poslednej minúty, aby od kropajov sĺz smiechu premočil minimálne jedno tričko. Tento raz by ho však pre šialený smiech z publika skôr roztrhal. Taký dvojnásobný víťaz českých Vyvolených by sa v amoku prekričal aj do mimoriadneho živého vysielania.

Tvorcom relácie by sme skutočne odporúčali ubrať, pretože už teraz neraz prílišná zábava publika sa mení na prehnanú estrádu. Estrádu, v ktorej je niektorým divákom smiešne už úplne všetko. A najviac zábavy je, keď sa nič nedeje. Týmto štýlom by sa relácia nemusela dožiť toľkých rokov, koľko predpovedal Andrej Bičan pochvalne moderátorom Juniorovi s Marcelom. A my by sme jej aj dopriali.

šéfredaktor MediaBoom.sk

Foto: vysielanie RTVS, Alza.sk

Čítať viac...
Nahor