Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Chlapi neplačú sú späť, Klan čaká veľký test! S akými číslami vyráža do boja?

Po týždni nastáva čas pre druhý očakávaný súboj. Kým v tom prvom si svoj náskok pred vynoveným Panelákom udržalo Búrlivé víno, teraz sa bude o udržanie priazne snažiť druhý seriál Markízy, Chlapi neplačú, ktorý sa v priebehu polroka po druhý raz stretne s jojkárskym Klanom.

Prvé meranie síl podvečerných seriálov trhového lídra a trhovej dvojky dopadol jasne v prospech Markízy. Klan totiž Joj zaradila do vysielania až po úspešnom týždňovom rozbehu seriálu Chlapi neplačú. Seriál získaval pravidelne podiely nad 35 % a atakoval hranicu 10-percentného ratingu.

Teraz si náskok vytvorila Joj, ktorá Klan vrátila do vysielania hneď 2. januára. Dnes sa rozhodne, koľko divákov dokázal Klan skutočne získať pre seba a koľkí s ním iba vyplnili čakanie na rozpozeraných Chlapov.

Klan – V dobrom aj v zlom si počas januárového týždňa v konkurencii reprízových Susedov vytvoril v celku slušný základ, keď sa v priebehu tretieho týždňa po reštarte vypracoval na podiely za hranicou 20 %. Joj sa dokonca pochválila, že oproti štartu 2. januára 2014 si v istom čase polepšil až o 70 %. Postupne sa jeho sledovanosť ustálila na priemerný podiel okolo 18 %, čo je ešte stále priemer hlavného kanála Joj Group.

Čítať viac...
Nahor