Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Chlapi neplačú definitívne od 27. januára o 17:50. Uhne Jojka s Klanom? Vieme odpoveď

Seriál Chlapi neplačú sa vráti ako posledný z denných seriálov našich televízií. Markíza mu nechala najdlhší oddych, poslednú časť prvej série odvysielala 20. decembra 2013 a prvú časť druhej série uvedie o vyše mesiac na to 27. januára. Ostáva pri tom verná podvečernému slotu, Chlapi sa opäť zaradia na čas o 17:50. Špekulovalo sa pri tom aj o presune seriálu do prime-time za Búrlivé víno, keď však Markíza ohlásila premiérové časti Bez servítky na Dome, nebolo zotrvanie v jeho pôvodnom slote prekvapením.

V čase 18:15 aktuálne vysiela Joj seriál Klan – V dobrom aj v zlom, ktorému sa v po reštarte podarilo získať viac divákov ako na jeseň. Vtedy mu konkurenciu robili taktiež Chlapi neplačú, ktorí odštartovali o týždeň skôr ako Klan. Jojkárska novinka vtedy utrpela ťažkú porážku.

Otázkou tak ostáva, či Joj s Klanom pre tento raz neuhne, aby sa vyvarovala prípadnému debaklu z jesene. Seriál Klan odštartoval z pripravovaných noviniek tejto sezóny ako prvý. Premiéru mal 2.januára 2014 o 18:00 na JOJke a v tomto vysielacom čase si našiel svojho diváka. Seriál budeme aj naďalej vysielať v rovnakom čase, potvrdila nám zotrvanie Klanu vo svojom slote PR manažérka TV JOJ Katarína Nosková. 27. januára tak po druhý raz nastane veľká konfrontácia dvoch denných seriálov. Udrží si Klan svojich divákov?

Klan sa aktuálne pohybuje okolo piatich ratingových bodov a podieloch okolo 20 percent. Pri jesennom súboji s Chlapi neplačú nedokázal získať ani polovicu tohto výkonu. Seriál Markízy sa naopak tešil veľkému úspechu, keď hlavne v závere roka dokázal atakovať hranicu 10 % ratingu.

Čítať viac...
Nahor